02 Aralık 2021 Perşembe

ATAKUM BELEDİYESİNİN ELAZIĞ'A GÖNDERECEĞİ KOLİLERİN ÜZERİNE DUYGUSAL NOTLAR YAZILDI

Atakum Belediyesinin Elazığ'a göndereceği kolilerin üzerine duygusal notlar yazıldı

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin depremzedeler için Elazığ'a göndereceği yardım kolilerinin üzerine vatandaşların yazdığı notlar duygulandırdı.

25 Ocak 2020 Cumartesi 15:23 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi tarafından deprem felaketi geçiren Elazığ'a gönderilmek üzere toplanan battaniye ve giyeceklerin bulunduğu kolilerin üzerine Samsunlular duygusal mesajlar yazdı.


Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci tarafından yapılan çağrı üzerine başlatılan yardım kampanyası kapsamında Elazığ'a gönderilmek üzere belediyenin Paylaşım Merkezine vatandaşlar battaniye, giyecek, bebek malzemeleri gibi eşyalar getirdi. Depremzedeler için getirilen malzemeler burada kolilere konulurken, vatandaşların Elazığ'a gidecek olan kolilerin üzerine yazdıkları notlarda dikkati çekti.Atakum Belediyesinin Paylaşım Merkezinde toplanan ve Elazığ'a gönderilecek olan yardım kolilerinin birinin üzerine "Biz birlikte güçlüyüz, dualarımız sizinle" notu yazılırken bir diğer kolinin üzerine de "Allah'ım yardımcınız olsun. Kalbimiz aklımız, sizlerle. Kıyafetlerin hepsi tertemiz yıkanıp hazırlandı. Çoğu hiç kullanılmadı. Battaniye ve yastık tertemiz gönül rahatlığıyla bebeğinize kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun" notu yapıştırıldı.

Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezinde toplanan yardım malzemeleri, deprem felaketi geçiren Elazığ'a gönderilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor-BAK maçına gelirken Elazığ ve Malatya için mont ve eldiven getir

Samsunspor-BAK maçına gelirken Elazığ ve Malatya için mont ve eldiven getir