04 Aralık 2021 Cumartesi

ATAKUM CITY MALL AVM'NİN AÇILIŞINA AYŞE HATUN ÖNAL, ÖZGE ULUSOY GELİYOR

Atakum Cıty Mall AVM'nin açılışına Ayşe Hatun Önal, Özge Ulusoy geliyor

Samsun'un Atakum ilçesinde yapılan Cıty Mall Alış Veriş Merkezinin 10 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olan açılışına Ayşe Hatun Önal, Özge Ulusoy, Itır Esen, Tuğçe Dural ve ünlü tasarımcı Erol Albayrak katılacak.

07 Ocak 2020 Salı 16:39 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Cıty Mall AVM, 10 Ocak 2020 tarihinde büyük bir organizasyon ile hizmete girecek. Atakum Cıtyy Mall AVM'nin açılışına ünlü modeller katılacak.


'Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz' sloganıyla 10 Ocak Cuma günü kapılarını muhteşem bir programla açacak olan CityMall AVM bütün Samsunluları bu coşkuya davet ediyor.

Çelik Park Grup tarafından kendi öz kaynaklarıyla tamamlanan Atakum’daki dev yatırım CityMall AVM, içinde yaklaşık yüz işletme ve bin kişiye yakın istihdam ile faaliyete geçiyor.

Uzun süre akıllardan silinmeyecek bir açılış programıyla kapılarını aralayan City Mall AVM’nin açılış programında yok yok. Gün boyu animasyon gösterileriyle devam edecek program, akşam saat 17:00’deki Ayşe Hatun Önal konseri ile doruğa çıkacak, ardından saat 18:00’de ünlü tasarımcı Erol Albayrak’ın yeni koleksiyonunun sunulacağı, Özge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modellerinde olacağı bu defilede, yerli ve yabancı tam 24 farklı best model podyumda yürüyecek.

10 Ocak Cuma günü yapılacak olan açılış programının coşkusu 11 ve 12 ocak günlerin de de devam edecek. CityMall AVM; Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz sloganıyla bütün Samsunluları açılışa davet ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sarraf

09 Ocak 2020 Perşembe 20:19

Devir öyle bir devir ki ne yaparsan yap haklıymış haksiz miş fark edmiyor, Büyük balık Küçük balığı yuduyor. Hangi parti olursa olsun bu gibi konularda hepsi de aynı görüşte, siyaset böyle birşey. Halkımıza hayırlı olsun atamuma büyük katkısı olacak . Bu AVM o bölgeye değer katmıştır keşke başsan bu sürtüşmeler olmasaydı.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

UİGAD'ın Samsun Temsilcisi Said Çetintaş oldu

UİGAD'ın Samsun Temsilcisi Said Çetintaş oldu