24 Nisan 2019 Çarşamba

ATAKUM İLÇE BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN SEYİR TERASI HİZMETE GİRDİ

Atakum ilçe Belediyesi tarafından yapılan Seyir Terası hizmete girdi

Samsun'da Atakum Belediyesi tarafından yapılan Seyir Terası inşaatı tamamlanarak hizmete girdi. Atakum ilçesinde Seyir Terasının gece ve gündüz eşsiz manzarası ile çekim merkezi olması bekleniyor.

01 Nisan 2018 Pazar 00:38 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hizmete giren Seyir Terasının kısa sürede bölgenin önemli turizm duraklarından birisi haline geleceğini söyledi. 


Samsun'un Atakum ilçesinde yapılan Seyir Terasının yüksek bir noktada olması nedeni ile Atakum ilçesinin gece ve gündüz tesis de bulunan dürbünler ve çıplak gözlerle rahatlıkla izlenebileceğini kaydeden İshak Taşçı, "Atakum ilçemizin en hakim noktasında yapımını tamamladığımız ve kısa süre sonra açılışını gerçekleştireceğimiz Atakum Seyir Terası, bizim önem verdiğimiz projelerimizden birisidir. Yeni çevre yolunun hemen kenarında, Atakum’un doğal güzelliklerini seyretme imkanı sunan Seyir Terasımız hizmete girdi. Samsun’un yöresel lezzetlerinin sunulacağı Atakum Seyir Terası, mimarisi, çevre düzenlemeleri ve eşsiz manzarasıyla inanıyorum ki kısa sürede bölgenin önemli turizm duraklarından birisi haline gelecektir” dedi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da askerden 3 gün önce gelen Eren Kesenci bıçaklanarak öldürüldü

Samsun'da askerden 3 gün önce gelen Eren Kesenci bıçaklanarak öldürüldü