24 Temmuz 2021 Cumartesi

ATAKUM ŞEHİR PLATFORMU İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN KAPISINA GIDA ERZAKI BIRAKIYOR

Atakum Şehir Platformu ihtiyaç sahiplerinin kapısına gıda erzakı bırakıyor

Samsun'un Atakum ilçesinde faaliyet gösteren Atakum Şehir Platformu, Korona Virüs tedbirleri nedeniyle mağdur olan ihtiyaç sahiplerinin evlerinin kapısına gıda erzakı bırakıyor.

04 Nisan 2020 Cumartesi 02:17 GÜNCEL

Samsun'da bulunan Atakum Şehir Platformu üyeleri, Korona Virüs nedeniyle zor durumda kalan ihtiyaç sahipleri için evlerin kapısına gıda erzakları bırakıyor.


Atakum ilçesinde bulunan sokakları tek tek tarayan ve daha önce köy olan ancak bütünşehir yasası ile mahalle statüsüne kavuşan yerleşim yerlerine de giderek ihtiyaç sahiplerini tespit eden Atakum Şehir Platformu üyeleri, vatandaşların evlerine gizlice erzak bırakıyor. Şuana dek 400'ün üzerinde ihtiyaç sahibi vatandaşın evinin önüne erzak bırakan Atakum Şehir Platformu, yapılan çalışmayı gizlilik içerisinde yürütüyor. 

Korona Virüs tedbirleri nedeniyle mağdur olan ihtiyaç sahibi aile ve vatandaşlara hazırlanan gıda kolilerini götüren Atakum Şehir Platformu üyeleri, erzakları ise aile ve kişileri rencide etmemek için kapılarının önüne bırakıyor. Vatandaşlar ise kapılarının önlerine bırakılan erzakları ise kimlerin bıraktığını bilmiyor. Yağmurlu havada dahi bu çalışmasını sürdüren Atakum Şehir Platformu, gerçekleştirdiği çalışma ile takdir topluyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kenan çelik

04 Nisan 2020 Cumartesi 05:29

Atakum şehir Platformu’nun zor gününde yapmış olduğu iş takdire Şah ayandır. Bu işin öncülüğünü yapan Erkut bey ve gönül veren ekibineden Rabbim razı olsun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvay ve toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak

Samsun'da tramvay ve toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak