04 Aralık 2021 Cumartesi

ATAKUM'A YAPILACAK KÜLTÜR VE GENÇLİK MERKEZİ PROJELERİNE AK PARTİ HAYIR OYU VERDİ

Atakum'a yapılacak Kültür ve Gençlik Merkezi projelerine AK Parti hayır oyu verdi

Samsun'un CHP'li Atakum İlçe Belediyesinin gerçekleşen meclis toplantısında halka kazandırılacak Kültür Merkezi ile Gençlik ve Bilim Merkezi projelerine AK Parti grubu hayır oyu verirken teklif CHP ve İYi Partili meclis üyelerince kabul gördü.

15 Haziran 2020 Pazartesi 14:56 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediyesi meclis toplantısında AK Parti döneminde yapılan ancak atıl kalan otoparkın Gençlik ve Bilim Merkezine dönüştürülmesi ile Atakum İlçesine Kültür Merkezi yapılması tekliflerine AK Parti meclis üyeleri hayır oyu verdi.


Bugün yapılan Atakum Belediyesi Meclis toplantısında, AK Parti’li Meclis üyeleri, Atakum Kültür Merkezi ile Atakum Gençlik ve Bilim Merkezi projelerinin tamamlanarak halkın hizmetine sunulmasına karşı çıktı. 

Atakum Belediyesi’nin Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda, önceki yönetimler tarafından inşasına başlanan fakat tamamlanmayan projelerin hayata geçirilmesi için iki önemli gündem maddesi görüşüldü. 

Atakum Belediyesi’nin Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda AKP’li Meclis üyeleri, Atakum Kültür Merkezi ile Atakum Gençlik ve Bilim Merkezi projelerinin tamamlanarak halkın hizmetine sunulmasına karşı çıktı. 

Yapılan meclis toplantısında AK Parti Grup Başkanvekili Recep Kemal Certel, “AKP grubu adına çok net konuşabiliriz. Parti grubumuzda bunu değerlendirip buraya geldiğimizde iki krediye ret vereceğimizi konuştuk. Bu kararın değiştirilmesi yetkisine sahip değiliz. Oylamada ret vereceğiz. Oybirliği sağlanamayacağının anlaşılması için bunu söylüyorum” dedi. 

Yapılan oylamada atıl kalan otoparkın Gençlik ve Bilim Merkezine dönüştürülmesi ile önceki yıllarda yapımına başlanan ancak tamamlanamayan Kültür Merkezinin Atakum ilçesine kazandırılması teklifi, AK Parti Grubu karşı çıksa da CHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinin Aşevi, Gıda Bankası, Kültür ve Gençlik Merkezi yapımı kabul edildi

Atakum Belediyesinin Aşevi, Gıda Bankası, Kültür ve Gençlik Merkezi yapımı kabul edildi