18 Ekim 2019 Cuma

ATAKUM'DA ZİHNİ ŞAHİN İÇİN BAFRALI DİYEN CHP'LİLER CEMİL DEVECİ'NİN BOYABATLI OLDUĞUNU UNUTTU

Atakum'da Zihni Şahin için Bafralı diyen CHP'liler Cemil Deveci'nin Boyabatlı olduğunu unuttu

Samsun'da Cumhur İttifakının Atakum ilçe Belediye Başkan adayı Zihni Şahin için, 'Bafralı' diyerek algı yapan CHP'liler, Millet İttifakı Atakum adayı Cemil Deveci'nin Boyabatlı olduğunu unuttu.

14 Mart 2019 Perşembe 17:25 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin'i yıpratmaya çalışan CHP'lilerin "Zihni Şahin Bafra'lı" diyerek mikro milliyetçilik siyasetine başvurdukları gündeme geldi.


Samsun'un Atakum ilçesinde 31 Mart seçimleri nedeni ile CHP'lilerin, Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin karşısında anketlerde geride kalınca, ilginiç bir yola başvurarak mikro milliyetçilik siyasetine başvurdukları gündeme geldi.

Atakum ilçesinde CHP'lilerin Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin için "Bafralı, Atakumlu bile değil" diyerek mikro milliyetçilik siyaseti ile seçmenlerin kafasını karıştırmaya çalıştıkları öğrenildi. Zihni Şahin için "Bafralı' diyen CHP'liler ise Millet İttifakı adayı Cemil Deveci'nin Boyabat'ın Akyörük köyü doğumlu olduğunu unuttu.

Mesele kimin nereli olduğu yada nerede doğduğu değil elbette. Bu şehirde görevlere talip olan herkes bu şehire hizmet etmek arzusunda. Bu konuda mikro milliyetçilik siyaseti yapılarak, insanların memleketleri üzerinden ayrıştırılması taraftarı da değiliz. Ancak CHP'lilerin rakibe taş atarken, kendi adaylarının da doğum yerine bir bakmaları gerektiğini düşünüyor, mikro milliyetçilik siyaseti ile her iki adayında ayrıştırılmaması gerektiğini söylüyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

yok

14 Mart 2019 Perşembe 18:34

Zihni şahin avukatlık parası veriyor mu size nerde sizin bağımsız tarafsizliginiz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İYİ Parti Kavak adayı Şerif Ün dört partinin adayı olduğunu söyledi

Samsun'da İYİ Parti Kavak adayı Şerif Ün dört partinin adayı olduğunu söyledi