20 Eylül 2021 Pazartesi

ATAKUM'DAKİ O YOKUŞTA KAZALARDAN ÖNCE İKİ BELEDİYE KAR TEMİZLEME ÇALIŞMASI YAPIYORDU

Atakum'daki o yokuşta kazalardan önce iki belediye kar temizleme çalışması yapıyordu

Samsun'un Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde bulunan yokuşta kar yağışı nedeniyle meydana gelen kazalar öncesi iki belediyenin yolda çalışma yaptığı ortaya çıktı.

09 Şubat 2020 Pazar 13:32 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde- Doğa Koleji'nin olduğu noktada bulunan yokuşta kar yağışı nedeniyle iki aracın kayarak kaza yapması öncesi Büyükşehir ve Atakum Belediyesinin yolda temizlik çalışması yaptığına dair görüntüler ortaya çıktı.


Atakum ilçesine bağlı Nişantaşı caddesinde dün gece yaşanan kazalarda, bir otomobil kar nedeniyle yokuştan aşağı hızla kayarak takla atmıştı. Bu kazanın hemen ardından ise bir başka sürücü de karlı yolda kayarak o esnada takla atan araç sürücüsüne yardımcı olmaya çalışan vatandaşların arasına dalmıştı.

Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde ki yokuşta dün gece yaşanan peş peşe kazalar öncesi ise Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi ekiplerinin kazalara neden olan yokuşun üst sokağında yol temizleme çalışması yaptığı öğrenildi. 

Güvenlik güçlerinin yaşanan kazalardan önce yolu kapattığı ve belediye ekiplerinin bu yol üzerinde kazalardan önce kar temizleme çalışması yaptığı, iki araç sürücüsünün ise yolun trafiğe kapatıldığını bile bile yokuş yola girdiğini ve ardından kazaların meydana geldiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor şampiyonluk yolunda! Samsunspor Afjet Afyonspor'u 2-0 yendi

Yılport Samsunspor şampiyonluk yolunda! Samsunspor Afjet Afyonspor'u 2-0 yendi