25 Ekim 2021 Pazartesi

ATATÜRK PAYLAŞIMLARI OLAY OLAN HASAN UZUNLAR: MUTLUYUM YÜZ KIZARTICI SUÇTAN GÖREVDEN ALINMADIM

Atatürk paylaşımları olay olan Hasan Uzunlar: Mutluyum yüz kızartıcı suçtan görevden alınmadım

Samsun'da Atatürk paylaşımları olay olan ve bu nedenle AK Parti Grup Başkan vekilliği görevinden alınan Hasan Uzunlar, "Mutluyum ki yüz kızartıcı bir suç nedeni ile görevimden alınmadım. Allah'a şükür yüz kızartıcı bir suçla manşetlerde yer almadım" dedi.

18 Kasım 2019 Pazartesi 11:03 GÜNCEL

Samsun'da AK Partinin Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan vekiliyken yaptığı Atatürk paylaşımları nedeniyle tepki çeken ve görevinden alınan Hasan Uzunlar, yine kışkırtıcı bir açıklama yaptı.


Atatürk ile ilgili 10 Kasım'da sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımlar nedeniyle tartışma konusu olan ve tepki çeken Hasan Uzunlar, AK Parti tarafından Grup Başkanvekilliği görevinden alınmıştı. Hasan Uzunlar AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden alınması ile ilgili yaptığı açıklamada ise,  "Kaldı ki ben bu paylaşımları kendi özel platformumdan sosyal medyadan yaptım. Bunu AK Parti ile ilişkilendirmek son derece yanlıştır. Görevden alındığım için sevindiğim bir nokta var. Allah'a şükür yüz kızartıcı bir suçla manşetlerde yer almadım. Tabii ki içimde burukluk da var ama biz kadere inanan insanlarız." dedi.

Hasan Uzunlar'ın bu açıklamasına ise ünlü gazeteci Nedim Şener'den, "Utanma duygusu kaybolunca yüz de kızarmaz zaten" sözleri ile tepki geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ismail hakkı uzun

19 Kasım 2019 Salı 16:33

Bu söylenende ne suç var yalanmı ruhuna korna gönderiyoruz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk'ten Çarşamba'ya yapılacak Biyokütle Enerji Santrali ile ilgili flaş açıklama

Galip Öztürk'ten Çarşamba'ya yapılacak Biyokütle Enerji Santrali ile ilgili flaş açıklama