27 Mayıs 2020 Çarşamba

ATATÜRK RESMİNİ ŞİKAYET EDEN ZAT, SAMSUN'DA YAPACAĞI FESTİVALİN AFİŞİNDE ATATÜRK RESMİNİ KULLANDI

Atatürk resmini şikayet eden zat, Samsun'da yapacağı festivalin afişinde Atatürk resmini kullandı

Samsun Kent Haber'in ofisinde bulunan çerçeveli Atatürk fotoğrafından rahatsız olup bunu sağa sola şikayet eden zat, Samsun Valiliği ve OKA'nın sponsorluğunda düzenlediği festivalin afişinde Atatürk fotoğrafı kullandı.

13 Mart 2019 Çarşamba 13:12 GÜNCEL

Samsun'da geçtiğimiz yıllarda düzenlediği bir festivalin aynısını geçmiş yıllarda da gerçekleştiren şahıs, Samsun Kent Haber'in ofisinde bulunan Atatürk fotoğrafından duyduğu rahatsızlığı sağa sola şikayet etmişti.


Geçmiş yıllarda düzenlediği aynı festival ile ilgili haberlerini yayınlayarak, basına haber metinlerini göndererek destek olduğumuz, toplantıları için ücretsiz otel dahi ayarladığımız bu zat, kendisine gösterilen iyi niyete karşılık bize yani Samsun Kent Haber'in ofisine yaptığı ziyarette, iş yerimizde ki Atatürk fotoğrafından meğerse rahatsız olmuş. 

Bu rahatsızlığını da o dönem sağa sola, "İş yerinde Atatürk resimleri var" diyerek iletmiş. Şimdi bu şikayeti yapan ve Atatürk rahatsızlığını dile getiren aynı kişi, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve OKA sponsorluğunda Samsun'da geleneksel hale getirdiği festivali 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenleyecek.

19 Mayıs'ın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında festival düzenlemesinde bizim açımızdan hiç bir sakınca yok. Ancak, iş yerimizde ki Atatürk fotoğrafını şikayet eden bu zat-ı muhteremin Samsun'da gerçekleştireceği festival için hazırlanan afişlerde de ilginçtir ki, Atatürk var. Sayın zat-ı muhterem acaba bu afişlerde ki, Atatürk resminden de rahatsız oldu mu. Biz asıl bunu merak ediyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Biz halkımıza sevdamızı hizmetlerimizle gösteririz

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Biz halkımıza sevdamızı hizmetlerimizle gösteririz