22 Ekim 2021 Cuma

ATİLLA TEKCAN SAHİLE YAPILAN MANTI EVİNİ ELEŞTİRDİ, MUSTAFA DEMİR VAZGEÇEMEYİZ DEDİ

Atilla Tekcan sahile yapılan Mantı Evini eleştirdi, Mustafa Demir vazgeçemeyiz dedi

Samsun'da CHP'li Meclis üyesi Atilla Tekcan, Yakakent ilçesinde belediye tarafından sahile yapılan Mantı Evi inşaatını eleştirdi, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ise bu yatırımdan vazgeçmeyeceklerini söyledi.

14 Ekim 2020 Çarşamba 12:04 GÜNCEL

Samsun'da CHP'nin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Atilla Tekcan, Yakakent ilçesinde sahile yapılan ve kıyı kenar çizgisini ihlal eden Mantı Evi inşaatını eleştirdi.


Yakakent ilçesinde sahile yapılan Mantı Evi'nin Yakakent Belediyesi tarafından yapıldığını ve bu inşaatın kıyı kenar çizgisini ihlal ettiğini söyleyen CHP Meclis üyesi Atilla Tekcan, geçtiğimiz günlerde yapılan meclis toplantısında, "Sahile yapılan Mantı Evi Yakakent Belediyesi'nin yaptığı keyfi bir uygulamadır. Kıyılarımız kıymetlidir. Bir suç duyurusu sonrası kaçak yapının üzeri kapatıldı. Buradaki kamu zararı ne olacak? Bu maliyeti sorumlulara  yüklenmelidir" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ise Yakakent ilçesinde sahile yapılan Mantı Evini savunarak, "Yakakent'te biz oraya mendirekle birlikte, orada insanların fotoğraf çekinebileceği, kıyıyı tamamlayan güzel ışıklandırılmış bir proje yapıyoruz. Bunu kıyıya yapıyoruz diye vaz mı geçelim. Vazgeçemeyiz." yanıtını verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehir eşkıyalarına müdahale eden bekçiler eleştiri konusu!

Samsun'da şehir eşkıyalarına müdahale eden bekçiler eleştiri konusu!