28 Eylül 2020 Pazartesi

AVUKAT AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN GÖKHAN GENCEBAY'IN BIÇAKLANMASI OLAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Avukat Ayşe Üstünel Dağdelen Gökhan Gencebay'ın bıçaklanması olayı ile ilgili açıklama yaptı

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay'ın bir taksi şoförü tarafından bıçaklanması olayı ile ilgili SAYSİAD Başkanı ve Gencebay'ın avukatı olan Ayşe Üstünel Dağdelen, Söylemezsem Olmaz programına açıklama yaptı.

28 Nisan 2019 Pazar 16:26 GÜNCEL

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın avukatı olan Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Gökhan Gencebay'ın bıçaklanması olayı ile ilgili, "Ucuz atlattık" dedi.


Beyaz TV'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programına Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay'ın bıçaklanması olayı ile ilgili açıklama yapan Samsun doğumlu avukat Ayşe Üstünel Dağdelen, Gökhan Gencebay'ın ölümden döndüğünü söyledi.Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, önceki günlerde bir taksi şoförü tarafından bıçaklanmıştı. Olayla ilgili Söylemezsem Olmaz programına konuşan Av. Dağdelen,  "Trafikte kız arkadaşı ile seyir halindeyken bir taksi şoförünün arkadan korna çalarak, daha sonrada sözlü tacizi ile karşılaşmışlar. Gökhan bey maalesef göğüs bölgesinden bıçaklandı ancak sağlık durumu iyi. Şuan   müşahede altında. Bıçaklama olayı nedeni ile Gökhan Gencabay'a 3 dikiş atıldı. Ucuz atlattık." dedi.

Gökhan Gencebay'ı bıçaklayan taksi şoförü tutuklanırken, Orhan Gencebay'ın avukatı Ayşe Üstünel Dağdelen ise Beyaz Tv, Show Tv ve Kanal D'ye olayla ilgili yaptığı açıklamalarda saldırgan taksi şoföründen davacı olacaklarını açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor deplasmanda karşı karşıya geldiği Manisaspor'u 2-1 yendi

Yılport Samsunspor deplasmanda karşı karşıya geldiği Manisaspor'u 2-1 yendi