21 Ocak 2022 Cuma

AYKUT ÇEPNİ'DEN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI AÇIKLAMASI

Aykut Çepni'den 23 Nisan Çocuk Bayramı açıklaması

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekili ve Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

23 Nisan 2021 Cuma 07:42 GÜNCEL

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekili Aykut Çepni, TBMM'nin 101'inci açılış yıl dönümüyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.


Mesajında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. Yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Aykut Çepni, "Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan, milletimize ve geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımıza kutlu olsun. İçinden geçtiğimiz bu zor pandemi döneminde TBMM’nin kuruluşunun 101. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını önceki yıllarda olduğu gibi meydanlarda, büyük törenlerle kutlayamıyor olabiliriz, ancak sağlığımız için yarınlarımızın geleceği için bu milli günümüzü evlerimizde, aynı inanç ve ruhla kutlayacağız. Bu duygularla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyor, 101. Yılımızı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde yıkılacak binalar belli oldu

Samsun Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde yıkılacak binalar belli oldu