27 Ekim 2021 Çarşamba

AYKUT ÇEPNİ'DEN DÜĞÜN SALONLARI AÇIKLAMASI! TEDBİRLİ OLMAYA DEVAM

Aykut Çepni'den düğün salonları açıklaması! Tedbirli olmaya devam

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekili Aykut Çepni, 1 Haziran itibari ile düğün salonlarının yeniden açılması ile ilgili açıklama yaptı.

03 Haziran 2021 Perşembe 16:42 GÜNCEL

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekili Aykut Çepni, 1 Haziran itibari ile düğün salonlarının açıldığını hatırlatarak, 1 saat sınırının ve 100 davetli kotasının kalkması için tedbirli olmaya devam" dedi.


Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekili Aykut Çepni, 1 Haziran itibari ile düğün salonlarının yeniden açıldığını belirterek, işletme sahiplerine ve düğün yapacak olanlara uyarılarda bulundu.

TEDBİRLERE UYMAYA DEVAM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1 Haziran itibari ile hayata geçen kademeli normalleşme kararlarını açıkladığını hatırlatan Aykut Çepni, "Uzun bir süredir pandemi sebebi ile kapalı olan düğün salonlarımız 1 Haziran itibari ile yeniden açıldı. 15 günlük süre içerisinde pandeminin seyrine ve vaka sayılarına göre yeniden süreç ile ilgili yeni kararlar alınacak. Bu süreçte düğün salonu işletmecileri olarak bizlere önemli görevler düşüyor. Salonlarımızda gerçekleşecek düğün ve nikah törenlerinde tüm pandemi tedbirlerine mutlak suretle uymamız gerekiyor. Bunun içinde düğün salonu işletmecilerimiz hijyen kuralları ile ilgili tüm hazırlıklarını aldı. Maske, mesafe ve dezenfektan gibi tedbirler salonlarımızda uygulanmaya devam edecek. Düğün ve nikah yapmak isteyen çiftler ve ailelerimize düğün salonlarının kapıları açıldı. Bu süreçte düğün salonlarında özlediğimiz düğünlere kavuşmak için hepimiz el birliği ile tedbirlere uymamız gerekiyor" dedi.

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekili Aykut Çepni, açıklamasında ayrıca düğün salonlarına getirilen 1 saat sınırı, kapalı alanlarda 6 metrekare alan bırakılması ve azami 100 davetli ile düğün nikahların sınırlandırılması gibi kısıtlamaların, tedbirlere uyum ile birlikte vaka sayılarının düşmesi ile ilerleyen süreçte kaldırılmasını ümit ettiklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Kulübünden Ertuğrul Sağlam'ın istifası ile ilgili resmi açıklama

Yılport Samsunspor Kulübünden Ertuğrul Sağlam'ın istifası ile ilgili resmi açıklama