26 Nisan 2019 Cuma

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I BAFRA'YA DAVET ETTİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Bafra'ya davet etti

Samsun'un Bafra İlçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Dünya Lideri İçin Koşuyor temalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1'inci Yol Koşusu davetiyesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdi.

12 Nisan 2018 Perşembe 12:02 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Bafra ilçesinde yapılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1'inci Yol Koşusuna davet etti.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bafra olarak kaymakamlığımız, ilçe milli eğitim müdürlüğümüz Fatih Ortaokulu ile birlikte ve Atletizm Federasyonumuzun da katkılarıyla Bafra Dünya Lideri İçin Konuşuyor temalı  “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1. Yol Koşusu” düzenledik. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’e davetiyemizi bizzat arz ettim. Sayın Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımızın Bafra’mıza çok selamları var. Cumhurbaşkanımız spora her zaman önem verdi. Çok önemli spor tesislerini ülkemize kazandırdı. Bafra’mız da Kapalı Spor Salonu, Futbol Kompleksi, Yeni Şehir Stadı, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Atış Poligonu, Gençlik Merkezi gibi çok önemli tesislere kavuştu. Bafra olarak spor şehri noktasına geldik.  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Başbakanımıza, hükümetimize, Gençlik ve Spor Bakanlarımıza, Bakanımıza, Genel Başkan yardımcımıza, milletvekillerimize, siyasi irademizin her kademesine, bürokrasimize, emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Atletizmde sporun en önemli branşlarının başında gelmektedir. Spor sağlığımız için de çok önemlidir. Bu organizasyon ile önemli bir faaliyeti gerçekleştirmiş olacağız. 21 Mayısta ki organizasyona tüm hemşerilerimiz ve sevgili öğrencilerimizi davet ediyorum. “ dedi. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamasını şöyle tamamladı: “Cumhurbaşkanımı ve Genel Başkanımızı davet etmemizden, diğer çalışmalara kadar Ankara’da bizi yalnız bırakmayan ve her türlü desteği veren Samsun milletvekilimiz ve Bafralı hemşehrimiz Av. Orhan Kırcalı beye çok teşekkür ediyorum. Ankara’da davetiyelerimizi vermeye devam ediyoruz. Bafra’mızı ülkemizin gündemine bir kez daha olumlu bir şekilde yerleştirmek için çalışıyoruz. Bu amaçla Bafra olarak bir seferberlik halindeyiz. Bafra’mız için 21 Mayısta ki bu faaliyet çok anlamlı ve faydalı olacaktır. Tüm hemşehrilerimizin, muhtarlarımızın, öğretmenlerimizin, kamu ve kuruşlarımızın, basınımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın kısacası herkesin destek ve katkısını rica ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kadroya geçen işçi sayısında rekor İlkadım Belediyesinde

Samsun'da kadroya geçen işçi sayısında rekor İlkadım Belediyesinde