25 Haziran 2019 Salı

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN'DEN MUHSİN YAZICIOĞLU AÇIKLAMASI

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'den Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu vefatının 9'uncu yılında andı.

25 Mart 2018 Pazar 13:48 GÜNCEL
Samsun'un Bafra İlçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, 25 Mart 2009 yılında yaşanan helikopter kazasında yaşının yitiren Büyük Birlik Partisi eski genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 9'uncu yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Bafra İlçe Belediye Başkanı Zihni Şahin mesajında “Acısını her zaman yaşadığım, Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu önemli bir devlet adamı olmanın ötesinde bir gönül insanı dava adamı ve örnek bir şahsiyetti” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: “Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu, tanımaktan ve birlikte olmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğum, sayısız anıyı ve birlikteliği paylaştığım bir büyük insandı. Merhum Yazıcıoğlu yiğit, donanımlı, bilgili, yüreği devletimiz, vatanımız, bayrağımız, milletimiz ve dini İslam için atan bir liderdi. Hayatını bu ülküler içinde geçirdi. Her zorluğa göğüs gerdi. Bu idealler için her türlü mücadeleyi verdi.” Dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin mesajını şöyle tamamladı: “Sevgi ve saygımı ömrümün sonuna kadar devam ettireceğim, BBP Kurucusu ve lideri, Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı, gönüllerin insanı, örnek Şahsiyet, şehit lider MUHSİN YAZICIOĞLU'nu şehadetinin 9. yılında rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum. Rabbim mekânını cennet etsin. Saygıdeğer eşine, çocuklarına, aziz milletimize, BBP camiasına, Alperen Ocakları ve Ülkü Ocaklarına bir kez daha başsağlığı dileklerimi sunuyorum.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yusuf Ziya Yılmaz ile ilgili sözleri ne anlama geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yusuf Ziya Yılmaz ile ilgili sözleri ne anlama geliyor!