27 Haziran 2019 Perşembe

BAKAN AHMET DEMİRCAN'DAN ZİHNİ ŞAHİN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bakan Ahmet Demircan'dan Zihni Şahin'e hayırlı olsun ziyareti

Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Zihni Şahin'i ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

06 Mayıs 2018 Pazar 21:49 GÜNCEL

Samsun'a gelen Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Zihni Şahin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın milletvekili aday adaylığı için başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Zihni Şahin'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı makamında ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin teveccühleri doğrultusunda Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine geldim. Milletimize hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda Rabbim bizleri utandırmasın. Daha önce Bafra'da sürdürdüğümüz hizmet kervanını şimdi kentimizin tamamı için gerçekleştireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde en güzel hizmetlere Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'ın kaldığı yerden devam edeceğiz" dedi. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Şahin, "Sayın Bakanımızı bugün belediyemizde ağırlamaktan büyük onur duydum. Tekrar kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum" ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan da Başkan Zihni Şahin'e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Terme'de kardeş ağabeyini miras kavgasında öldürdü

Samsun Terme'de kardeş ağabeyini miras kavgasında öldürdü