24 Eylül 2021 Cuma

BAKAN BERAT ALBAYRAK, SAMSUN'DA ESNAFLARI ZİYARET ETTİ SAMSUN SİMİDİ YEDİ

Bakan Berat Albayrak, Samsun'da esnafları ziyaret etti Samsun simidi yedi

Samsun'a gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İlkadım ilçesinde Saathane Meydanında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, Samsun simidi yedi.

07 Kasım 2019 Perşembe 16:55 GÜNCEL

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Samsun ziyaretinde esnaf ziyareti gerçekleştirirken, vatandaşların ilgisi ile karşılaştı. 


Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Saathane Meydanında bulunan çay ocakları ve esnafları gezen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Samsun'da gerçekleştirdiği sokak turunda vatandaşların büyük ilgi ve alakası ile karşılaştı. 

Saathane Meydanında ki çay ocaklarını gezen, esnaflarla biraraya gelen Bakan Berat Albayrak, bu esnada karşılaştığı bir simitçiden de Samsun simidi aldı. Albayrark aldığı simitleri vatandaş ve esnaflara dağıttı.

Bakan Albayrak'ın Samsun'da Saathane Meydanında gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve partililerde eşlik etti. Bakan Berat Albayrak ziyaret turunda Samsunlu vatandaşların kendisine karşı gösterdiği ilgiye samimi yaklaşımlarla karşılık verirsen bazı vatandaşlarla ise cep telefonu ile fotoğraf çekinerek öz çekim yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesine aynı firmadan ikinci kez haciz gitti

Samsun'da Canik Belediyesine aynı firmadan ikinci kez haciz gitti