23 Nisan 2019 Salı

BAKAN MURAT KURUM'A SAMSUN ŞEHİR KÜLLİYESİ VE SELATİN CAMİ PROJELERİNİN SUNUMU YAPILDI

Bakan Murat Kurum'a Samsun Şehir Külliyesi ve Selatin Cami projelerinin sunumu yapıldı

Samsun'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a ziyaret ettiği Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığında Samsun Şehir Külliyesi ve Selatin Cami projelerinin sunumu yapıldı.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 19:04 GÜNCEL

Samsun'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Samsun Büyükşehir Belediyesine yaptığı ziyarette Gülsan Sanayi Sitesi alanına yapılması planlanan Samsun Şehir Külliyesi ve Selatin Cami projelerini inceledi.


Bakan Murat Kurum'un Samsun Büyükşehir Belediyesine gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin hazır bulundu.AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı döneminde bulunduğu yerden taşınması gündemde olan Gülsan Sanayi sitesi alanında yapılması planlanan Samsun Şehir Külliyesi ve Selatin Cami projeleri, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a sunuldu. Bakan Murat Kurum'un Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'e yaptığı ziyarette kendisine sunulan Samsun Şenir Külliyesi ve Selatin Cami projelerini beğendiği öğrenildi.

Öte yandan Samsun'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çiftlik caddesine de giderek burada esnafları ziyaret etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

12 Ağustos 2018 Pazar 22:03

bir sanayi yı taşıyamadınız:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Kabadayı: Ülkemize boyun eğdiremeyecekler

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Kabadayı: Ülkemize boyun eğdiremeyecekler