30 Kasım 2020 Pazartesi

BAKAN SOYLU KÜÇÜKÇEKMECE'DE 5 YAŞINDAKİ KIZI TACİZ EDEN SAPIĞIN YAKALANDIĞINI AÇIKLADI

Bakan Soylu Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kızı taciz eden sapığın yakalandığını açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul-Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel taciz olayı ile ilgili aranan sapığın yakalandığını açıkladı.

25 Nisan 2019 Perşembe 15:43 GÜNCEL

İstanbul-Küçükçekmecede 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunan sapık yakalandı. Küçükçekmece'de cinsel saldırıya maruz kalan 5 yaşındaki kız çocuğunun sağlık durumu açıklandı.

 

İçişleri Bakanı Süleyan Soylu, Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan failin yakalandığını duyurarak, "Küçükçekmece'deki olayla ilgili Valiliğimiz ve İstanbul Emniyet Müdürlüğümüz bir çalışma yaptılar. Bu saatler içerisinde açıklayacaklardır. İlgili fail yakalandı. Bu olay olduktan sonra yakalamak için hemen çalışmaya başladılar. İstanbul Valiliğimiz bir açıklama yapacaktır. Ben buraya girerken; açıklama yapılacağı bilgisini aldım." dedi.

 

Küçükçekmece'de cinsel saldırıya maruz kalan 5 yaşındaki kız çocuğunun sağlık durumu ile ilgili de bilgi veren Süleyman Soylu, şunları dile getirdi.

"Çocuğumuzun sağlık durumunun da iyi olduğunu biliyorum. Ben de babayla görüştüm. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim, faili yakalayacağımızı belirttim. Arkadaşlarımız açıklama yapmadıysa yapacaklardır. Bu tip olaylara karşı tavrımız, mücadelemiz devam edecektir. Olay medeniyetimize, ahlakımıza uygun değildir. Maalesef bu tip toplumca nefret ettiğimiz olaylarla karşı karşıya kalıyoruz. Bu tip olaylarla ilgili arkadaşlarımız tahkikatı yapıyor."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sayısal Loto'nun 24 Nisan çekilişinde büyük ikramiye Samsun'un Bafra ilçesine çıktı

Sayısal Loto'nun 24 Nisan çekilişinde büyük ikramiye Samsun'un Bafra ilçesine çıktı