20 Haziran 2019 Perşembe

BAKAN VARANK CUMA NAMAZINI SAMSUN BÜYÜK CAMİDE KILDI, BİR VATANDAŞIN CENAZESİNE KATILDI

Bakan Varank Cuma namazını Samsun Büyük Camide kıldı, bir vatandaşın cenazesine katıldı

Samsun'a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cuma namazını Büyük Camide kıldıktan sonra bir vatandaşın cenaze namazına da katıldı.

14 Aralık 2018 Cuma 14:48 GÜNCEL

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sabah saatlerinde geldiği Samsun'da çeşitli incelemelerde bulunduktan sonra Cuma namazı için Büyük Camiye geçti, burada ise bir vatandaşın cenazesine katıldı.


Cuma namazını Samsun Büyük Camide kılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, cami çıkışında avluda bulunan bir vatandaşın da cenaze namazına katılarak helallik verdi.

Hava yolu ile Samsun'a gelen Bakan Mustafa Varank, Lojistik Merkez, tersane sahası, Samsun Metal ve Metroloji Test ve Kalibrasyon Merkezi, Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret AŞ ile medikal ve tıbbi cihaz alanında üretim yapan Bahadır Tıbbi Aletler Sanayi ve Ticaret AŞ'yi ziyaret ettikten sonra Büyük Camiye geçerek Cuma namazını kıldı, bir vatandaşın ise cenaze namazına katıldı. Bakan Varan, Samsun Büyük Caminin ardından Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Karadeniz Bölge Toplantısına geçti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti'nin Samsun'da İlçe Belediye Başkan adayları kim olacak herkes Ankara Kuşu'na soruyor

AK Parti'nin Samsun'da İlçe Belediye Başkan adayları kim olacak herkes Ankara Kuşu'na soruyor