19 Nisan 2019 Cuma

BARIŞ ARDUÇ VE ELÇİN SANGU SAMSUN'A GELİYOR

Barış Arduç ve Elçin Sangu Samsun'a geliyor

Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu, başrolünü oynadıkları Mutluluk Zamanı isimli yeni filmlerinin galası için Samsun Piazza AVM'ye gelecek.

08 Kasım 2017 Çarşamba 20:38 GÜNCEL

Mutluluk Zamanı filminin oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu, 12 Kasım 2017 Pazar günü Samsun'a gelerek, Piazza AVM'de hayranları ile buluşacak.


Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışverişin yanı sıra rengarenk etkinlikler ile bulunduğu bölgede cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerini birbirinden ünlü isimler ile buluşturan Samsun Piazza AVM, 12 Kasım Pazar günü “Mutluluk Zamanı” filminin başrol oyuncularını ağırlayacak.

Kiralık Aşk dizisi ile izleyenlerin gönlünde taht kuran, televizyonda yakaladıkları uyumu sinemada da sürdüren Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini Cengiz Bozkurt ile paylaştığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı “Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona girecek. Yılın beklenen romantik komedi filmi ‘Mutluluk Zamanı’nın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, 12 Kasım ‘da Samsunlu hayranlarıyla Piazza AVM’de buluşacak.

Kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle ziyaretçilerine hizmet veren Samsun Piazza AVM Cinemaximum Sinema salonlarında yapılacak özel film gösterimi öncesinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’u sevenleri ile bir araya gelecek. Sinemaseverler, film öncesi ünlü isimler ile sohbet edip fotoğraf çekinme imkanı da bulacak.

Samsun Piazza özel gösterimi; 12 Kasım Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Ünlü isimler film öncesi saat 13.00’da ziyaretçiler ile bir araya gelecek. 

Filmin Konusu; Mutluluk Zamanı, kusursuz bir hayata sahip olan Mert (Barış Arduç) ve heykeltıraş Ada'nın (Elçin Sangu) sürpriz bir şekilde yollarının kesişmesini konu alıyor. Filmde Ada'nın ağabeyi Tarık'ı sevilen oyuncu Cengiz Bozkurt canlandırıyor. Kendisini hep kaybeden olarak gören Tarık'ın hayatı Mert'le tanıştığında beklemediği sürprizler yaşamasına neden olacak. Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan Batum'a kardeş şehir teklifi

Samsun'dan Batum'a kardeş şehir teklifi