30 Kasım 2020 Pazartesi

BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: KAYNAKLAR KURUŞU KURUŞUNA SAMSUN HALKININ HİZMETİNDE OLACAK

Başkan Mustafa Demir: Kaynaklar kuruşu kuruşuna Samsun halkının hizmetinde olacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, belediye kaynaklarının kuruşu kuruşuna Samsun halkının hizmetinde olacağını açıklayarak, şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı içerisinde olacaklarını söyledi.

25 Nisan 2019 Perşembe 18:01 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediyenin kendilerine halkın emaneti olduğunu açıkladı, "Kaynaklarımız kuruşu kuruşuna Samsun halkının hizmetinde olacak" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi makamına gelen tüm misafirlerini içtenlikle ağırlayan Başkan Demir, "Bu şehire ve bu şehrin kadirşinas insanlarına hizmet etmeyi şerefli bir görev olarak görüyorum. Şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışımız olacak" dedi.

BÜYÜKŞEHİR'E ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, bugün de gün boyu sırasıyla Sinoplular Derneği Başkanı Gülser Övet Kesimal ve yönetim kurulu üyelerini,  TCG Bayraktar Gemi Komutanı Deniz Yarbay Bülent Güngör, Deniz Binbaşı İsmail Akıncı, Gemi Kıdemli Astsubay Ahmet Bilgili’yi, Samsun Medikal Sanayi Kümelenme Derneği( MEDİKÜM) yöneticilerini, Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten ve hastane yöneticilerini, Terme Kaymakamı Mehmet Parlak'ı, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ı ve Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi'yi ağırladı.HER KURUŞ, SAMSUN'UN HİZMETİNDE OLACAK
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Biz belediyecilik hizmetlerimizi tüm vatandaşlarımıza sunarken vatandaşlarımızı ötekileştirmeden belediye kaynaklarımızı şehrimiz ve halkımız için kullanacağız. Bilinmelidir ki belediyemiz halkımızın ve devletimizin bize emanetidir. İçerisinde yetiştiğimiz kültürün bize kazandırdığı anlayışla emanetin kutsi yükünü omuzlarımızda hissederek bu emanete sahip çıkacağız ve kaynaklarımız kuruşu kuruşuna kıymetli Samsun halkımızın hizmetinde olacak. Çünkü biz bu şehre ve bu şehrin kadirşinas insanlarına hizmet etmeyi şerefli bir görev olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

26 Nisan 2019 Cuma 09:13

vakit çalışma zamanı trafik için hemen harekete geçilmeli otoparklar yapılmalı çevre yollarına hemen başlanmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ramazan pidesi yumurtalı 5 TL'den sadesi ise 4 TL'den satılacak

Samsun'da Ramazan pidesi yumurtalı 5 TL'den sadesi ise 4 TL'den satılacak