21 Şubat 2019 Perşembe

BEDELLİ ASKERLİK İÇİN DETAYLAR BELLİ OLDU! YAŞ SINIRI 25, 15 BİN LİRA BEDEL, 25 GÜN ASKERLİK

Bedelli askerlik için detaylar belli oldu! Yaş sınırı 25, 15 bin lira bedel, 25 gün askerlik

Bedelli askerlik ile ilgili detaylar belli oldu. Bedelli askerlikte yaş sınırı 25 olurken, askerlik süresi 25 gün, bedelli askerlik için ödenecek para miktarı ise 15 bin lira olarak belirlendi. Bedelli askerlik ile ilgili düzenleme bugün Meclis başkanlığına sunulacak.

17 Temmuz 2018 Salı 14:41 GÜNCEL

Bedelli askerlik bekleyenleri sevindirecek açıklama AK Parti grup Başkanvekili Bülent Turan'dan geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bedelli askerlik düzenlemesinin meclis başkanlığına sunulacağını açıklayarak, bedelli askerlik ile ilgili detayları açıkladı.


24 Haziran seçimlerinden önce gündeme gelen bedelli askerlik düzenlemesinde sona gelindi. Bedelli askerlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla, 27 olarak öngörülen yaş sınırı 25'e düşürüldü. Bedelli askerlik düzenlemesinde 25 gün askerlik süresi ve 15 bin lira bedel belirlendi.

BUGÜN KOMİSYONDA
Bedelli askerlik düzenlemesi ile ilgili açıklama AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan geldi. Bülent Turan, bedelli askerlikle ilgili düzenlemenin bugün Meclis Başkanlığına sunulacağını bildirdi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a İFAM yaz akademisi için gelen 100'ün üzerinde öğrenci zehirlendi

Samsun'a İFAM yaz akademisi için gelen 100'ün üzerinde öğrenci zehirlendi