17 Haziran 2021 Perşembe

BELEDİYE BAŞKANLARI BİRLİĞİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ'I ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanları Birliği Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkanları Birliği Yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

23 Mayıs 2019 Perşembe 17:15 GÜNCEL

Belediye Başkanları Birliği Yönetim kurulu üyeleri AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.


Yerel Yönetimler Ankara Koordinatörü Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkezi'nde Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı ve Karabük Eski Belediye Başkanı Hüseyin Erer, Genel Sekreter Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır, Genel Muhasip  Samsun Gazi Eski Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Yönetim Kurulu üyeleri Kars Eski Belediye Başkanı Nevzat  Bozkuş, Ankara Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Nasir Haşlak ile bir araya geldi.

Belediye Başkanları Birliği onur kuruluna seçilen Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, birlik üyeleriyle değerlendirme ve istişareler gerçekleştirdi.  Ziyarette konuşan Yılmaz, "Ülkemize önemli hizmetleri bulunan eski belediye başkanlarımızın oluşturduğu birliğimiz bilgi birikim ve tecrübe paylaşımları ile katkılar sağlıyor.  Bir çok konuda kendileriyle istişarelerde bulunduk. Onur kurulunda bana da yer verilen birlik üyelerimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum." dedi.

Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer ise belediyecilik alanında uzun yıllar hizmet eden ve önemli bir marka isim haline gelen Yusuf Ziya Yılmaz'la  bir çok konuda önemli fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da suya yapılan yüzde 15'lik indirim reel değil, yüzde 25'lik bindirim reel öyle mi!

Samsun'da suya yapılan yüzde 15'lik indirim reel değil, yüzde 25'lik bindirim reel öyle mi!