25 Ekim 2021 Pazartesi

BERAT ALBAYRAK SAMSUN'DA YAPILACAK YATIRIMLARA TAM DESTEK VERİLECEĞİNİ AÇIKLADI

Berat Albayrak Samsun'da yapılacak yatırımlara tam destek verileceğini açıkladı

Samsun'a gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e yaptığı ziyarette, yatırımlara tam destek verileceğini açıkladı.

07 Kasım 2019 Perşembe 15:10 GÜNCEL

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Samsun'da yapılacak yatırımlara desteklerinin tam olacağını açıkladı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ile görüşerek Samsun'da ki projelerle ilgili bilgiler aldı.


Samsun'da Reel Sektör Buluşmaları adı altında iş insanlarıyla bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret etti

Türkiye için Değişim Başlıyor' başlığı altında çeşitli şehirlerde 'Reel Sektör Buluşmaları'nı başlatan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Samsun'da iş dünyası temsilcileriyle buluştu. 

Ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret eden Bakan Berat Albayrak, Samsun'da yapılacak yatırımlara desteklerinin tam olacağını açıkladı.AKM'DE İŞ İNSANLARIYLA TOPLANTI
İlk olarak Atatürk Kültür Merkezi'nde(AKM) iş insanlarıyla buluşan Hazine ve ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'nin her türlü iç ve dış saldırıya karşın güçlü bir ekonomik bilançoya sahip olduğunu belirtti. Albayrak, Türkiye'nin zorlu süreci hiç kimseden yardım almadan geride bıraktığını belirterek, "Ülkemiz ekonomisi toparlanma sürecini güçlü bir şekilde sürdürüyor" dedi.

SAMSUN'A YENİ SANAYİ BÖLGESİ
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, iş dünyası temsilcileriyle gerçekleştirdiği buluşmanın ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Mustafa Demir'in Büyükşehir Belediyesi olarak planlanan ve sürdürülen projeler ile ilgili sunumunu dinleyen Bakan Berat Albayrak, "Samsun'da özellikle yeni organize sanayi bölgesi(OSB) kurulması yönündeki projeyi yakından takip ediyorum. Bunun için mevcut tersane bölgesinin değerlendirilmesi gündemde. Bölgenin yeni bir sanayi bölgesine dönüştürülmesi noktasında yapılacak her türlü çalışmayı destekliyoruz. Samsun'un ekonomik yönden kalkınma ve büyümesi için yapılacak sanayi yatırımları için kaynak desteği vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bakan Berat Albayrak, Samsun'da esnafları ziyaret etti Samsun simidi yedi

Bakan Berat Albayrak, Samsun'da esnafları ziyaret etti Samsun simidi yedi