25 Ekim 2021 Pazartesi

BUGÜN SAMSUN'A GELECEKTİ! TURİZM BAKANININ PROGRAMI POZİTİF VAKALARI NEDENİYLE İPTAL OLDU

Bugün Samsun'a gelecekti! Turizm Bakanının programı pozitif vakaları nedeniyle iptal oldu

Samsun'a gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un programı protokol üyelerinden 6 kişinin Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeni ile iptal edildi.

29 Kasım 2020 Pazar 11:59 GÜNCEL

Bugün Samsun'a gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un ziyareti Covid-19 nedeniyle iptal edildi.


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumartesi günü Samsun'a gelmişti. Pazar günü içinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un Samsun'a geleceği açıklanmıştı. Ancak, Cumartesi günü Bakan Murat Kurum'un programına katılan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın Covid-19 testleri pozitif çıkmıştı. Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün de yapılan Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurması sonrası büyük bir şok yaşanmıştı.

Dün Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un programında olan ve testleri pozitif çıkan AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile temaslı olan tüm protokol üyelerinin de tedbir amaçlı karantinaya alındıkları öğrenildi. Bu nedenle Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un bu Pazar günü Samsun'a yapacağı ziyaret, tüm protokol üyelerinin temaslı olması nedeniyle iptal edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Tuzlaspor'u 2-0 yendi

Yılport Samsunspor Tuzlaspor'u 2-0 yendi