19 Nisan 2019 Cuma

ÇAĞATAY KILIÇ, ÖMER HALİSDEMİR'İN SİLAH ARKADAŞI ŞEHİT YAHYA ACAR'A DUA ETTİ

Çağatay Kılıç, Ömer Halisdemir'in silah arkadaşı Şehit Yahya Acar'a dua etti

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Havza ilçesinde şehit Yahya Acar'ın mevlidine katılıp mezarı başında dua etti.

11 Kasım 2017 Cumartesi 14:52 GÜNCEL
Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara'dan sabah saatlerinde Samsun'a gelmek üzere yola çıktı. Samsun sınırlarına girer girmez Havza ilçesine giden AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Bakan Akif Çağatay Kılıç, burada 15 Temmuz şehidi kahramanı Ömer Halisdemir'in de silah arkadaşı olan şehit Yahya Acar'ın mezarını ziyaret etti. 

Çağatay Kılıç, Kuzey Irak sınırında çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Yahya Acar'ın Havza ilçesinde bulunan mezarına yaptığı ziyaret sonrası şehidin ailesi ile görüştü.CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ŞEHİT BABASI İLE GÖRÜŞTÜ

Havza ilçesinde şehit Yahya Acar için okutulan mevlidin ardından AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, şehit babası Aslan Acar'ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla görüştürdü. Milletvekili Çağatay Kılıç, yaptığı açıklamada, "Bu vatanın bölünmez bütünlüğü için toprağa düşmüş tüm şehitlerimize, Allah’tan rahmet diliyorum." dedi.

Şehit Yahya Acar'ın düzenlenen mevlidine de katılan AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç, daha sonra kendisini Hava ilçesinde karşılayan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile birlikte Samsun'a harekete etti. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Karayolları çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu

Samsun'da Karayolları çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu