27 Ocak 2021 Çarşamba

CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI 31 MART'TAN SONRA MAAŞLARI DÜZENLİ ÖDEDİKLERİNİ AÇIKLADI

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı 31 Mart'tan sonra maaşları düzenli ödediklerini açıkladı

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, 31 Mart seçimlerinden sonra belediyede memur ve işçilerin maaşlarını her ay düzenli olarak ödediklerini açıkladı.

12 Haziran 2019 Çarşamba 17:37 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyede geçmiş dönemden kalan personel maaşlarının halen ödenemediği yönündeki iddialara yanıt verdi.


31 Mart seçimlerinde Canik Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı, başkanlık görevine geldiği tarihten itibaren personel maaşlarını düzenli olarak ödediklerini söyledi. 

Eski Belediye Başkanı Osman Genç döneminden kalan personel maaş alacakların ödenmesi için de gayret gösterdiklerini, Ramazan Bayramında temizlik ve fen işleri işçilerine geçmiş aylardan kalan alacakları ile ilgili 500 TL ikramiye verdiklerini belirten Canik Belediye Başkanı ibrahim Sandıkçı, "İmkanlarımız dahilinde geçmiş dönemden kalan personel alacaklarının da ödenmesi için çalışıyoruz. Şuan belediyemizin geçmiş aylardan kalan maaş ödemelerinin de yapılması ile ilgili iyi niyetli bir yaklaşımı var. Ancak imkanlarımız ve kabiliyetimiz bu kadar. 31 Mart seçimlerinden sonra belediyede tüm memur ve işçilerin maaşları düzenli olarak ödendi. Ben başkanlık görevine geldikten sonra personelin maaş alamama gibi bir sorunu olmadı. Bu ayda tüm personelimizin maaşlarını ödeyeceğiz." dedi.

Belediyede bazı personellere maaş ödemediği ve mobbing uyguladığı yönündeki iddiaları da cevaplandıran Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, bu iddianın da doğru olmadığını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Belediye Çalışanı

13 Haziran 2019 Perşembe 08:07

Memur maaşları ‘’İyi Niyete’’ kalmış:)

Hakkı

12 Haziran 2019 Çarşamba 17:53

Cehape belediyeleri ne hale getirmiş yazık...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tekkeköy'de İYİ Partili meclis üyesinin meyve tezgahı mühürlendi olaylar çıktı

Samsun Tekkeköy'de İYİ Partili meclis üyesinin meyve tezgahı mühürlendi olaylar çıktı