30 Kasım 2020 Pazartesi

CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ HAL HATIR SORDU

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı esnaf ve vatandaşları ziyaret etti hal hatır sordu

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek hal hatır sordu. Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, esnaflara belediye başkanlığını dürüst ve adil bir şekilde yapacağını söyledi.

24 Nisan 2019 Çarşamba 17:40 GÜNCEL

Samsun'da yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde Canik İlçe Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı, ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken "Çıktığımız bu yolda Canik'imize yılmadan, yorulmadan hizmet edeceğiz" dedi. 


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendisine büyük destek veren Canik halkıyla buluşmaya devam ediyor. Mahallelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Sandıkçı, Canik halkının yoğun ilgisi ile karşılandı. Hasbihal ettiği vatandaşlara yerel seçimlerde şahsına ve Cumhur İttifakı'na verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Sandıkçı, "Canikli hemşehrilerimin tarafıma vermiş olduğu bu görevi birlik ve beraberlik içerisinde, dürüst, şeffaf ve adil bir şekilde sürdüreceğim" dedi. HİZMET SEVDAMIZIN ADI
Gayelerinin hizmet olduğunu ifade eden Sandıkçı, "Vatandaşlarımızın derdini dinlemek ve çözüm üretmek sevdamızın adıdır. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde bize inanan ve güvenen tüm hemşehrilerime samimiyetleri ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bütün mahalleleri daha da güzelleştirebilmek için çaba ve gayret sarf edeceğiz. Halkımızın teveccühü sırtımızdaki yükün ne kadar ağır olduğunu bize hissettiriyor. Herkesi kucaklayarak, herkesin başkanı ve herkesin belediyesi olarak Canik'i daha da güzelleştirebilmek için hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.AŞKLA ÇALIŞACAĞIZ
Esnaf ve vatandaşlar ile tek tek tokalaşan ve onlara desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Sandıkçı, "Vatandaşlarımızın bize verdikleri destek ve güven ile bu güvene layık olmanın, onları mutlu, huzurlu edecek hizmet ve yatırımları ilçemize kazandırabilmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız. Çıktığımız bu yolda Canik'imize yılmadan, yorulmadan hizmet edeceğiz. 'Gönül Belediyeciliği' anlayışı ile her sokağa, her mahallemize girerek büyük bir aşkla çalışacağız" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde aynı gün içinde iki intihar olayı yaşandı

Samsun'un Bafra ilçesinde aynı gün içinde iki intihar olayı yaşandı