02 Aralık 2021 Perşembe

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI HİZMET TURUNDA YENİ PROJELERİ ANLATTI

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı hizmet turunda yeni projeleri anlattı

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti İlçe Kadın Kolları üyelerine hizmet turu yaptı, yeni projeleri anlattı.

13 Ağustos 2021 Cuma 11:46 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, düzenlediği hizmet turunda Şehir Hastanesi, Canik Hükümeti Konağa ve imar çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.


AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Canik'teki yatırımları gezen Başkan İbrahim Sandıkçı, onlara yeni projelerle ilgili bilgi verdi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki yatırımları yerinde tanıtmak amacıyla AK Parti Canik Kadın Kolları üyeleri ile birlikte düzenlenen gezi programına katıldı.

Canik Belediyesi'ne ait gezi otobüsüyle gerçekleştirilen ilçe turunda çalışmaları devam etmekte olan projelerle ilgili konuşan Başkan İbrahim Sandıkçı, 5 yıllık görev süreleri boyunca ilçenin hak ettiği modern görünüme kavuşmasını amaçladıklarını belirtti. İbrahim Sandıkçı, yatırımlar hakkında maddi kaynakla ilgili hiçbir sorun yaşanmadığına dikkat çekti.

Hükümet Konağı, Irmak Karakolu, İlçe Emniyet Müdürlüğü, gibi pek çok kamu kurumunu ilçede inşa ettiklerini aktaran Başkan Sandıkçı, "İlçemizin idari koordinesini Canik’in merkezi noktalarında bir araya getiriyoruz. Bölgemizin ihtiyacını karşılamak üzere çalışmalarımız devam edecek." şeklinde konuştu.

Yeni yol bağlantılarıyla birlikte ilçedeki ulaşımın daha da kolaylaşacağını belirten Başkan Sandıkçı, yollarla birlikte yeni yatırımların da kolayca gerçekleştirildiğini söyledi.

Canik’te yapımı devam etmekte olan Şehir Hastanesi’nin Samsun ve Canik için büyük bir yatırım olduğunu kaydeden Başkan İbrahim Sandıkçı, imar çalışmalarıyla birlikte vatandaşın ata toprağına kavuştuğuna vurgu yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da siyasi partinin mahalle temsilcileri Hayır Çarşısını soyarken görüntülendi iddiası

Samsun'da siyasi partinin mahalle temsilcileri Hayır Çarşısını soyarken görüntülendi iddiası