24 Ekim 2020 Cumartesi

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI: OMUZ OMUZA ÖRNEK BİR BELEDİYECİLİK ORTAYA KOYACAĞIZ

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı: Omuz omuza örnek bir belediyecilik ortaya koyacağız

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı şantiyeleri ziyaret etti işçilere seslenerek, "Omuz omuza örnek bir belediyecilik ortaya koyacağız" dedi.

10 Nisan 2019 Çarşamba 18:44 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde Canik İlçe Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı Canik Belediyesine bağlı Fen İşleri şantiyesini ziyaret ederek işçilerle görüştü.


Canik İlçe Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüklerine bağlı işçilerle bir araya gelen ve onlarla sohbet eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, işçilere çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

Canik Belediyesi'nin tüm çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olduğunu vurgulayan Sandıkçı, "Emekçi kardeşlerimizle birlikte omuz omuza ilçemizin gelişmesi için örnek bir belediyecilik ortaya koyacağız" dedi.EKİP RUHUYLA
Belediyenin hizmet yeri olduğuna işaret eden Başkan Sandıkçı, "Bizlerin görevi halkımıza ve ilçemize hizmet etmek. Bizler bunun için buradayız. İnşallah hep birlikte bir ekip ruhuyla ilçemizde güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Tüm çalışanlarımız bizler için değerlidir ve Canik Belediyesi ailesinin bir parçasıdır. Bu noktada ilçemizin güzelleşmesi ve yaşam konforunun artması için emek harcayan bütün belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

HALKA HİZMET HAKK'A HİZMET
Halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğunu da dile getiren Başkan Sandıkçı, tüm çalışanlardan bu anlayışla görev yapmalarını istedi. Şantiyede görev yapan belediye çalışanları da, kendilerini ziyaret eden ve tanışan Başkan İbrahim Sandıkçı'ya yeni görevinde hayırlı olsun temennisinde bulunurken ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Sandıkçı, şantiyede işçilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık koltuğunu devralıyor

Mustafa Demir Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık koltuğunu devralıyor