09 Mayıs 2021 Pazar

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI SAMSUNSPOR MAÇI İÇİN PERSONELE İZİN VERDİ

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Samsunspor maçı için personele izin verdi

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Yılport Samsunspor'un Çarşamba günü oynanacak Amedspor maçı için karşılaşmaya gitmek isteyen belediye personeline izin verdi.

18 Şubat 2020 Salı 13:59 GÜNCEL

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Yılport Samsunspor – Amedspor maçının hafta içi mesai saatine denk gelmesi nedeniyle maça gitmek isteyen personele izin vererek jest yaptı.


Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Yılport Samsunspor’un bu haklı mücadelesinde her şekilde yanında yer alınması gerektiğini belirten Başkan Sandıkçı, Çarşamba günü saat 13.30’da bütün Samsun halkını maça davet ederken, maçın başlama saatinin mesai saatine denk gelmesi nedeniyle Canik Belediyesi personellerinden belediye çalışmalarını aksatmayacak şekilde maça gitmek isteyenlerin yarım gün izinli sayılacağını belirtti.SAMSUNLULARI MAÇA DAVET ETTİ
Ulusal ve Uluslararası her alanda şehrimizin tanıtımına katkı sağlayacak Yılport Samsunspor’umuza her alanda tam destek hep destek olma gayreti içerisinde olacaklarını belirten Başkan Sandıkçı, “Hedefi süper lig olan şehrimizin takımına hep birlikte destek olmalıyız. Takımımızın süper ligde olmasının şehrimize katkısı da büyük olacaktır. Çünkü Samsunspor’umuzun Süper Lig’de olması hem sosyal hayatı canlandıracağı gibi, şehrimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomisine de canlılık getirecektir. Bu yüzden şehrimizin en büyük tanıtım yüzü ve markası olan Yılport Samsunspor’a her platformda destek vermeliyiz.  Samsun halkını bu önemli müsabakaya davet ediyorum” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci Yılport Samsunspor'un Amed maçına belediye personeli ile gidecek

Cemil Deveci Yılport Samsunspor'un Amed maçına belediye personeli ile gidecek