17 Haziran 2021 Perşembe

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI'DAN ÇAĞRI! YATAĞA AÇ YATANLARI BİZE BİLDİRİN

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı'dan çağrı! Yatağa aç yatanları bize bildirin

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Ramazan ayı için yaptığı çağrıda, "Yatağa aç yatan komşularınız, tanıdıklarınız varsa bize bildirin" dedi.

17 Nisan 2021 Cumartesi 21:27 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Ramazan ayında yaptığı çağrı ile takdir topladı. İbrahim Sandıkçı, yatağa aç yatanların kendisine bildirilmesini istedi.


Ramazan ayının paylaşmak olduğunu hatırlatan İbrahim Sandıkçı, "Ramazan kardeşliktir, samimiyettir. Güzel insanlarla birlikte samimi niyetle" derken, yaptığı çağrıda ise "Kıymetli Kardeşlerim; Bu mübarek Ramazan gününde eğer herhangi bir kardeşimiz yatağa aç yatıyor ise bu hepimizin üzerine vebaldir. Bu şekilde olduğunu bildiğiniz komşularınız, akrabalarınız, tanıdıklarınız var ise bize mutlaka iletin. Görevi devraldığımız günden bugüne bildiğimiz, gördüğümüz, bize iletilen, bizim tespit ettiğimiz her bir kardeşimizin derdine Allah'ın inayetiyle derman olmaya çalıştık. Bir Belediye Başkanı olarak değil bir kardeşiniz olarak sizlerden hassaten ricam kardeşlik iklimini tüm ilçemize yayalım.
Sosyal Yardım Hattımız: 0 536 347 37 38" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir vatandaşın Korona tedbiri! Sırtına Bana Yaklaşma yazısı yazdı

Samsun'da bir vatandaşın Korona tedbiri! Sırtına Bana Yaklaşma yazısı yazdı