17 Haziran 2021 Perşembe

CANİK BELEDİYESİ 750 İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE GIDA VE HİJYEN PAKETİ ULAŞTIRDI

Canik Belediyesi 750 ihtiyaç sahibi aileye gıda ve hijyen paketi ulaştırdı

Samsun'da Canik İlçe Belediyesi Korona Virüs tedbirleri nedeniyle mağdur olan 750 ihtiyaç sahibi aileye gıda ve hijyen malzemesi ulaştırdı. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Gün birlik olma günü" dedi.

06 Nisan 2020 Pazartesi 16:49 GÜNCEL

Samsun'da Canik Belediyesi Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi ilçe genelinde Korona Virüs tedbirleri nedeniyle mağdur olan ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak için aralıksız çalışıyor.


Canik Belediyesi, yaklaşık bir aydır ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 virüsüne karşı çalışmalarını dört koldan aralıksız sürdürürken, salgından dolayı evinden çıkamayan, yalnız yaşayan, kronik hastalığı olan, işsiz kalmış, kepenk kapatmış kim varsa yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.
GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ
Bu zorlu süreçte Canik Belediyesi Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi ekibinin çalışmalarını 7/24 olacak şekilde sürdürdüğünü belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı; "Göreve geldikten sonra kurmuş olduğumuz Aile ve Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi'miz vatandaşlarımızın hem maddi hem de manevi olarak zor günler geçirdiği bu günlerde mesai mefhumu gözetmeksizin yanlarında olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu fedakârca çalışmalarından dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim Gün birlik olma, beraber olma, ihtiyacı olanlara hep birlikte destek olma günüdür. Birlikte zorda kim varsa yardımına koşmaya devam edeceğiz"YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK
Sandıkçı, "Aile ve Sosyal Yardım Hizmetleri Birimimizin koordinesinde muhtarlarımızın da katkılarıyla ilçemizde şu ana kadar 750 aileye gıda ve hijyen paketi ulaştırdık. Ülkemizde hayat normale dönene kadar, işbirliği içinde yardımseverlerimizle, muhtarlarımızla birlikte bünyemizde oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ilçemiz genelinde hasta, yaşlı, yalnız yaşayan, işsiz kalmış, kepenk kapatmış ne kadar vatandaşımız varsa, kendilerine tek tek ulaşarak imkânlarımız dâhilinde yardımlarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, lütfen sizler evinizde kalın. Canik Belediyesi olarak bizler daima sizlerin yanınızdayız"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yeni Covid-19 talimatı! Hastanelere maskesiz girişler yasaklandı

Yeni Covid-19 talimatı! Hastanelere maskesiz girişler yasaklandı