25 Eylül 2021 Cumartesi

CANİK BELEDİYESİ BAŞKANI SANDIKÇI, MAAŞ VE PROMOSYON SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

Canik Belediyesi Başkanı Sandıkçı, maaş ve promosyon sözleşmesini imzaladı

Samsun'un AK Partili Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyede çalışan 327 personelin maaş ve promosyon ödemeleri için sözleşme imzaladı.

28 Haziran 2020 Pazar 13:07 GÜNCEL
Samsun'da Canik Belediyesi ile bir bankanın Sanayi Şubesi arasında yapılan maaş ödeme sözleşmesi imza töreni Canik Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşti. 

Sözleşmeye Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve bankanın Sanayi Şubesi Müdürü Celaleddin Kurt imza attı. 3 yıllığına imzalan sözleşme gereği Canik Belediyesi çalışanlarının maaş ve promosyon ödemesi bankanın Sanayi Şubesi tarafından yapılacak.

Canik Belediyesi ile bir bankanın Sanayi Şubesi arasında yapılan maaş ödeme promosyon sözleşmesine ilişkin bilgi veren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Öncelikle bankanın Sanayi Şubesi ile imzaladığımız maaş protokolünün her iki kurum için hayırlı olmasını diliyorum. 5 bankayla görüşmelerimiz neticesinde yüksek teklifi veren bankanın Sanayi şubesiyle 3 yıllığına maaş ödeme protokol sözleşmesini imzaladık. Belediyemizde çalışan toplam 327 çalışanımızın (memur, kadrolu işçi ve taşeron işçi) tamamına eşit promosyon ödemesi yapılacak. Banka tarafından ödenecek maaş promosyonunun çalışanlarımızı ekonomik açıdan az da olsa rahatlatacağını düşünüyorum. Sağlıklı günlerde kullansınlar temennisiyle, imzalanan maaş ödemesi protokolünün tekrardan her iki kurum için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mehmet

29 Haziran 2020 Pazartesi 12:02

işte ak parti belediyeciliği...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir evde hareketsiz kalan kadınlara spor yaptırıyor

Samsun Büyükşehir evde hareketsiz kalan kadınlara spor yaptırıyor