20 Ekim 2020 Salı

CANİK BELEDİYESİ MEŞE TESİSLERİNE EL KOYDU! MEŞE TESİSLERİNİ ARTIK BELEDİYE İŞLETECEK

Canik Belediyesi Meşe Tesislerine el koydu! Meşe Tesislerini artık belediye işletecek

Samsun'da Canik Belediyesinin Başkanı İbrahim Sandıkçı, özel bir firma tarafından işletilen Meşe Kültür Tesisleri’nin tekrardan belediye tarafından işletilerek halka hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.

02 Haziran 2020 Salı 19:18 GÜNCEL

Samsun'da Canik Belediyesi, 2014 yılında özelleştirilen Meşe Tesislerine yeniden el koyarken, tesisin tüm işletmesinin belediye tarafından yapılacağı açıklandı.  Meşe Tesisleri Canik Belediyesi tarafından işletilecek


Samsun'da 2014 yılından bu yana özel bir firma tarafından işletilen Canik ilçesinde ki Meşe Kültür Tesisleri Belediye bünyesinde hizmet vermeye başlayacak. Tekrardan belediye yönetimine geçen tesis, yapılan tadilat ve yeniliklerin ardından yakın zamanda halkın hizmetinde olacak.

İNSANLARIMIZIN FAYDASINA OLACAK ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Meşe Tesislerimiz 2014 yılı sonuna doğru belli bir süreliğine kıraya verilerek özel bir işletmeci tarafından işletilmekteydi. 2014 yılı öncesinde zaten belediyemiz tarafından işletilmekte olan tesisimizi, yaptığımız çalışmalar neticesinde tekrardan belediyemiz bünyesine katarak,  işletme kararı aldık. İlçe halkımızın yararına, faydasına olacak çalışmaların içinde oymaya devam edeceğiz.İLİMİZİN EN GÜZEL MANZARSI
Ülkemizde kontrollü normal hayata geçilmesinin ardından, aynı zamanda yaz sezonunun açıldığı bu günlerde, tesisimizdeki tadilat ve yenileme çalışmalarımızın ardından ilimizin, hatta bölgemizin en güzel manzarasına sahip, en güzel yerde konumlanmış, mavi ile yeşilin bütünleştiği tesisimiz inşallah çok yakın zamanda Samsun’umuzun, ve ilimiz dışından gelen misafirlerimizin de hizmetinde olacak.

SOSYAL BELEDİYECİLİK
Kır düğün alanlarıyla, kapalı düğün salonlarıyla, kafeteryasıyla, çocuk oyun alanlarıyla, piknik alanlarıyla, yürüyüş yollarıyla meşe parkla bütünleşen tesis, insanlarımızın uğrak merkezi olmaya devam edecek. Komple bir yaşam alanı olan tesisimiz, Sosyal Belediyecilik anlayışımız gereği daha kaliteli ve daha uygun fiyatlarla insanlarımızın hizmetinde olacak”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMÇEP Şahin Dağlarında onbinlerce ağacın kesildiğini açıkladı

SAMÇEP Şahin Dağlarında onbinlerce ağacın kesildiğini açıkladı