27 Mayıs 2020 Çarşamba

CANİK ESKİ BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GENÇ'İN AMERİKA'YA KAÇARKEN GÖZALTINA ALINDIĞI DOĞRU MU

Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı doğru mu

Samsun'da Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'ın Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddiası ortalığı karıştırdı. Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddiası doğru mu..

11 Nisan 2019 Perşembe 17:30 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası başkanlık görevini devreden Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddiası şok etkisi yarattı.


Samsun'da Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddiası  doğru mu. Sosyal medyada ve Samsun'da bu iddia biran da ortalığa yayılırken, siyaset camiasında birbirini telefonla arayanlarda bu iddianın doğru olup olmadığını soruşturdu. Samsun Kent Haber haber merkezine de Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı ihbarları yapıldı ancak Samsun Kent Haber bu iddianın doğru olup olmadığını araştırarak, ortaya atılan iddianın gerçek olup olmadığını meydana çıkarttı.

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, iddia sonrası Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç'i cep telefonundan arayarak iddiayı sordu. Osman Genç ise söz konusu iddianın karşısında şaşkın olduğunu, iddiayı ortaya atanların maksadına ise anlam veremediğini söyledi. Amerika'ya kaçma yada yurt dışına gitme gibi bir eyleminin olmadığını şuan ise Samsun'da olduğunu söyleyen Osman Genç, ortaya atılan iddiaya güldüğünü ifade etti.

Kısacası, Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddiası koca bir yalan.. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da eski başkan Osman Genç'in gözaltına alındığı iddiası yalan çıktı

Samsun'da eski başkan Osman Genç'in gözaltına alındığı iddiası yalan çıktı