25 Haziran 2021 Cuma

CANİK İLÇE BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI ESNAFLARI GEZDİ ALIŞ VERİŞ YAPTI

Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı esnafları gezdi alış veriş yaptı

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Ulus ve Mekke caddesi esnaflarını ziyaret ederek seyyar balıkçıdan hamsi aldı, girdiği bir ayakkabı dükkanından ise ayakkabı aldı.

20 Kasım 2019 Çarşamba 16:30 GÜNCEL
Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Ulus ve Mekke Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında esnafa bilgi veren Başkan Sandıkçı, vatandaşın isteklerini, taleplerini dinledi.  

Göreve geldikleri günden bu yana her fırsatta Canik halkıyla birlikte olan, işyerlerini tek tek dolaşarak, onlarla ayaküstü sohbet eden Başkan Sandıkçı;  "Bütün çabamızı, bütün enerjimizi halkımızın daha mutlu, daha huzurlu, daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için harcıyoruz. Onların hayatlarını kolaylaştırmak için her daim çalışmaya hizmet üretmeye devam edeceğiz. Halkımızın, esnafımızın yaptığımız çalışmalardan hizmetlerden memnun olmaları, Allah razı olsun demeleri bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Canik ilçemizi çok daha ileriye götüreceğiz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek ilçemizi daha yaşanabilir daha modern hale getireceğiz. Bundan sonrada durmadan yorulmadan devletimiz için, milletimiz için hizmetlerimiz devam edecektir"  dedi.El ele verip birlikte yönetiyoruz.
Ziyaretleri sırasında esnaftan alış-veriş de yapan Başkan Sandıkçı; “Vatandaşlarımızın düşüncelerini önemsiyoruz. Yaptığımız hizmetler onların yaşamlarını kolaylaştırmak, daha yaşanabilir bir Canik oluşturmak içindir. Bu nedenle İlçemizde oturan her bir vatandaşımızın fikirleri düşünceleri bizim için önemlidir. Bizim yönetim anlayışımızda istişare kültürü vardır. El ele verip, birlikte üretmek, birlikte yönetmek, birlikte çözüme kavuşturmak vardır” diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunlu

20 Kasım 2019 Çarşamba 21:11

Erdoğan tokun ekibi canik e mi geçti. Aynı tarz haberler gidiyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

OMÜ Rektörü Bilgiç, tramvay durağında ki yürümeyen merdiven ile ilgili konuştu

OMÜ Rektörü Bilgiç, tramvay durağında ki yürümeyen merdiven ile ilgili konuştu