21 Ocak 2021 Perşembe

ÇARŞAMBA BELEDİYE BAŞKANI DOĞAN BİYOKÜTLE SANTRALİNİN İMAR DEĞİŞİKLİĞİNE KABUL OYU VERDİ

Çarşamba Belediye Başkanı Doğan Biyokütle Santralinin imar değişikliğine kabul oyu verdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde, Çarşamba ilçesinde yapılacak Biyokütle Enerji Santrali için yapılacak imar değişikliği oylamasında Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan maddenin komisyona havale edilmesine kabul oyu verdi.

10 Ekim 2019 Perşembe 00:41 GÜNCEL

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yapılacak Biyokütle Enerji Santrali için Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde yapılan imar değişikliği oylamasına Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan el kaldırarak kabul oyu verdi.


Samsun’un Çarşamba ilçesi Eğercili Mahallesi’ne, Oltan Köseoğlu Enerji A.Ş. tarafından kurulması planlanan ve ruhsatsız olmasına rağmen betonlama çalışmaları yapılan ve inşa çalışmaları süren biyokütle enerji santrali ile ilgili  Çarşamba Belediye Başkanı Av. Halit Doğan, meclise sundukları santralin imar değişikliği ile ilgili maddenin komisyona havale edilmesini kabul etti.

diyekonustu.com haber sitesinden Tolga Birgücü'nün haberine göre Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Ankara’da ki programı nedeniyle toplantıya katılamayan ve yerine başkan vekili Nihat Soğuk’un başkanlığını yaptığı Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi 2019 yılı Ekim ayı 21. Birleşiminin 1. Oturumu’na katıldı.  MADDELERİ O DA OYLADI 
Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisine, Çarşamba Belediyesi olarak imar değişikliği teklifini sunan Halit Doğan, toplantıda meclise gelen gündem maddelerini oyladı. Halit Doğan’ın oyladığı gündem maddelerinden biri de Çarşamba Ovası’na kurulması planlanan biyokütle enerji santralinin 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği talebini içeren madde oldu. 

Çarşamba Belediye Başkanı Doğan’ın ilgili maddenin komisyona havale edilmesini oylarken, elini havaya kısmen kaldırması dikkatlerden kaçmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Çarşambalı

12 Ekim 2019 Cumartesi 09:58

Eli kopsun, Allah belalarını versinSatılmışlar....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Meclisini Biyokütle santraline tepki gösteren vatandaşlar bastı

Samsun Büyükşehir Meclisini Biyokütle santraline tepki gösteren vatandaşlar bastı