27 Ekim 2021 Çarşamba

ÇARŞAMBA BELEDİYE BAŞKANI HALİT DOĞAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan Ramazan Bayramı mesajı yayımladı

Samsun'un Çarşamba İlçe Belediye Başkanı Halit Doğan, yayımladığı Ramazan bayramı mesajında tüm insanlığın Korona Virüs'ten kurtulmasını diledi.

24 Mayıs 2020 Pazar 00:40 GÜNCEL

Samsun'un Çarşamba İlçe Belediye Başkanı Halit Doğan, Ramazan bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.


Çarşamba Belediyesi Başkanı Halit Doğan Ramazan Bayramı mesajında "Yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan'ı, uğurlamanın hüznünü yaşarken, insanları birleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları ortadan kaldıran çok özel zamanlardan Ramazan Bayramına ulaşmış olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz." dedi.

Ramazan Bayramının tüm insanlığa hayırlar getirmesini ve dünyanın bu virüsten kurtulmasına vesile olmasını dileyen Başkan Doğan "Hepimizin bildiği gibi bütün dünya ile beraber ülkemizi de olumsuz etkileyen Kovid-19 salgını sebebiyle bu yıl birçok faaliyet iptal edildi. Ramazan Bayramımızı zorunlu olarak evde geçiriyoruz.  İnşallah, bu sıkıntılı süreci milletçe birlik ve beraberlik içerisinde aşacağız. Sevgimizi göstermemiz için mesafelerin yakın olmasına gerek yok. Onun için bu bayram sevdiklerimizle gönüllerimiz bir olsun. Tekrar birbirimize sarılabileceğimiz bayramlar görmeyi Yüce Mevladan niyaz etsin. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temenni ediyorum, tüm hemşerilerimizin, Ramazan Bayramını kutluyor, saygılarımı sunuyorum ”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ramazan Bayramını kutladı

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ramazan Bayramını kutladı