29 Kasım 2021 Pazartesi

ÇARŞAMBA BELEDİYE BAŞKANI HALİT DOĞAN'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI AÇIKLAMASI

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklaması

Samsun'da Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

30 Ağustos 2021 Pazartesi 12:41 GÜNCEL

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada "Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Al Bayrağımız uğruna savaşmış tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun" dedi.


Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan 30 Ağustos mesajında, şunları dile getirdi.
"Türk Milleti tarihi şanlı zaferlerle dolu bir millettir. Milletimiz azim ve kararlılıkla, cennet topraklarımız uğruna büyük mücadeleler vermiş, büyük zaferler kazanmıştır. 26 Ağustos 1922’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlayan ve 30 Ağustos’ta şanlı zaferle taçlanan Büyük Taaruz’da bu zaferlerin en büyüklerinden biridir. Atalarımız, ülkemizin her bir karış toprağının Türk yurdu olduğu ve bu cennet vatan uğruna gözlerini kırpmadan mücadele edeceklerini tüm dünyaya göstermiştir. İçinde bulunan şartlara rağmen kahramanca, azim ve kararlılıkla, tek dertleri vatan ve bayrak sevgisiyle savaşmış ve bu mücadeleyi zaferle taçlandırmışlardır. 30 Ağustos; bağımsızlık mücadelemizin önünde kimsenin duramayacağını tüm dünyaya bir kez daha gösterdiğimiz, düşmanı yerle bir ettiğimiz günün adıdır. Milli mücadelemizin zaferle taçlandığı, Al Bayrağımızın göklerden inmeyeceğini bir kez daha düşmana gösterdiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun, Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan uğruna savaşmış tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı