17 Eylül 2021 Cuma

ÇARŞAMBA BİYOKÜTLE SANTRALİ İYİ PARTİ HEYETİNİ GÜVENLİK KAMERASINDAN İZLEDİ

Çarşamba Biyokütle Santrali İYİ Parti heyetini güvenlik kamerasından izledi

Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları, Çarşamba ilçesinde bulunan Biyokütle Enerji Santraline giderek vatandaşlarla görüştü.

11 Şubat 2021 Perşembe 13:01 GÜNCEL

Samsun'a gelen ve Çarşamba ilçesinde bulunan Biyokütle Enerji Santraline giden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılarının, santral yetkilileri tarafından güvenlik kamerası aracılığı ile izlendiği ortaya çıktı.


Çarşamba ilçesine bağlı Eğercili mahallesinde kurulan ve bazı çevrelerce tepkilere neden olan Biyokütle Enerji Santralinin önüne giden İYİ Parti 
Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen ile Genel İdare Kurulu Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan burada vatandaşlarla görüştü. Görüşme esnasında ise Biyokütle Enerji Santralinin güvenlik kamerasından İYİ Parti heyetinin saniye saniye izlendiği ortaya çıktı.İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen ile Genel İdare Kurulu Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan’ın, Çarşamba’nın Eğerceli Mahallesi’nde bulunan biyokütle enerji santralini yerinde inceleyecekleri duyurulmuştu. Bunun üzerine Oltan ve Köleoğlu Enerji’ye ait santralin yetkilileri, bölgede bulunan jandarma ekiplerine pandemi nedeniyle inceleme yapmak isteyenleri 3'erli gruplar halinde' tesise alabileceklerini bildirdi.

İYİ Parti genel merkez ekibi, biyokütle enerji santralini yerinde incelemek üzere heyet oluşturup, santralin önüne kadar gitti ancak içeriye girmedi. Santral önünde konuşmalar yapan heyet, daha sonra burada görüşme yaptığı vatandaşlarla toplu hatıra fotoğrafı çektirip geri döndü. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç Covid-19'a yakalandı

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç Covid-19'a yakalandı