26 Ekim 2021 Salı

CEMAL ENGİNYURT TELEFONLA ARADIĞI SAYDAM BAYRAM'A TEHDİT VE KÜFÜRLER ETTİ

Cemal Enginyurt telefonla aradığı Saydam Bayram'a tehdit ve küfürler etti

Samsun'da İYİ Parti'nin Milletvekili aday adayı olan Saydam Bayram, MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'un kendisini telefonla arayarak tehditler savurduğunu ve küfürler ettiğini açıkladı.

17 Mayıs 2020 Pazar 01:04 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti'nin Milletvekili aday adayı Saydam Bayram, milletvekili Cemal Enginyurt'un kendisine tehdit ve küfür ettiğini duyurdu.


Saydam Bayram, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'un kendisini telefonla aradığını belirterek, "Ona yazdıklarımdan dolayı bana hakaretler, ağza alınmayacak küfürler etti. Beni bulacağını bana... yapacağını söyledi" dedi.

İYİ Parti'nin Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram'ın bu şok açıklaması üzerine MHP Milletvekili Enginyurt'a yönelik çok sayıda tepki mesajı yağdı. Saydam Bayram, Cemal Enginyurt'un telefonda kendisine sarf ettiği tehdit ve küfürleri kayıt altına aldığını da belirterek, "Cemal Enginyurt beni hapse attıracakmış beni öldürecekmişte. Bir kadına yapılmayacak küfürler ettin. Konuşmaların tel. kayıtlı. Bana dediklerini yapmazsan en adi şerefsizsin" diyerek yaşadığı olaya tepki gösterdi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Cevat Gürkan

18 Mayıs 2020 Pazartesi 18:51

Adam dejenere bir partinin dejenere üyesi. Sokak kabadayısı. Bırakın milletvekilliğini insanlıkla alakası yok.

Aydın

17 Mayıs 2020 Pazar 12:45

Mecliste Allah'a bile küfür etmiş.. Size etmesine hiç şaşırmadım..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi polis ve jandarma uygulama noktalarını denetledi

Samsun Valisi polis ve jandarma uygulama noktalarını denetledi