14 Haziran 2021 Pazartesi

CEMİL DEVECİ BELEDİYENİN KENDİ TESİSLERİNİ MÜHÜRLEMESİ İLE İLGİLİ ŞOK EDİCİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Cemil Deveci belediyenin kendi tesislerini mühürlemesi ile ilgili şok edici açıklamalarda bulundu

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, belediyeye ait Banda Aceh Spor Tesisini mühürlemesi ile ilgili şok edici açıklamalarda bulundu.

01 Haziran 2019 Cumartesi 16:54 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinini CHP'li başkanı Cemil Deveci, Banda Aceh Spor Tesisinin belediye tarafından mühürlenmesi olayı ile ilgili Samsun Kent Haber'e açıklamalarda bulundu.


31 Mart seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı seçilen Cemil Deveci, belediyeye ait tesislerin spor kulüplerine verildiğini tespit ettiklerini belirterek, "Belediyenin malı olan tesisler spor kulübü adı altında birilerine sözleşmesiz, izinsiz olarak verilmiş.  İzinsiz ve sözleşmesiz verilen belediyenin bu tesislerinde para nereye gidiyor, kime gidiyor, kim harcıyor belli değil" dedi.

Atakum Belediyesine ait tesislerin kendisinden önceki belediye yönetimi tarafından, spor kulübü adı altında birilerine verildiğini tespit ettiklerini söyleyen Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Samsun Kent Haber'e yaptığı açıklamada, "Bu tesisler ruhsatsız değil. Belediyenin malı olan bu tesisleri biz belediyeye geri almak istiyoruz. Ancak izinsiz, sözleşmesiz bir şekilde verilen bu yerleri işleten spor kulübü ne bizi tanıyor ne belediyeyi. Bu tesisler belediyenin malı. Bu şekilde tespit ettiğimiz 3 tane tesis var. Bunlara el koyduk. Bunlardan biri de Çakırlar Korosuydu. Buraya da el koyduk. Çakırlar Korosunu şimdi halka açıyoruz. Bu tesislerde şuan belediyemizin görevlileri makbuz keserek çalışıyor. " diye konuştu.

Atakum Belediyesine ait tesislerin izinsiz ve sözleşmesiz bir şekilde şahıslara ve spor kulüplerine verilmesi ile ilgili, "Har vurup harman savurmuşlar" diyen Cemil Deveci, konuyla ilgili idari bir soruşturma başlatacaklarını da dile getirdi.
Kaynak:Samsun Kent Haber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ahmet 5561

07 Haziran 2019 Cuma 19:47

benim paralarım vatandaşın paraları bu kişilerin göreve gelmesine vesile olanlar bu olaylara duyupta sessiz kalanlar kıldığınız namaz tuttuğunuz oruç verdiğiniz zekat kısacası yaptığınız tüm ibadetler boşuna önce adaleti sağlayın yada görevlerinizi bırakın vebal altındasınız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak Ramazan Bayramı öncesi trafiği drone uçurarak denetledi

Samsun Valisi Osman Kaymak Ramazan Bayramı öncesi trafiği drone uçurarak denetledi