25 Eylül 2021 Cumartesi

CEMİL DEVECİ ELAZIĞ İÇİN HAYDİ ATAKUM ÇAĞRISI YAPTI

Cemil Deveci Elazığ için haydi Atakum çağrısı yaptı

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, deprem felaketi geçiren Elazığ'da bulunan depremzedeler için yeniden giysi, battaniye, katalitik soba yardımı gönderileceğini açıkladı.

13 Şubat 2020 Perşembe 17:49 GÜNCEL

Samsun'un Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Elazığ'daki depremzedeler için giysi, battaniye, katalitik soba yardımında bulunmak isteyenlerin Paylaşım Merkezine başvurmaları çağrısında bulundu.


Atakum Belediyesi olarak Elazığ'daki depremzedeler için daha önce vatandaşlarında destekleri ile yardım tırı gönderdiklerini belirten Cemil Deveci, deprem felaketi geçiren Elazığ halkına yeniden yardım tırı göndereceklerini açıklayarak, "Elazığ'daki depremzedeler için Atakum halkımızında destekleri ve katkıları ile yardım tırı göndermiştik. Şimdi yeniden depremzedeler için Atakum halkımız ile el ele vererek, bölgeye yeni bir yardım tırı göndereceğiz. Bunun için Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezimize teslim edilecek giysi, katalitik soba, battaniye gibi eşyalar Elazığ'daki depremzedelere ulaştırılacak. Atakum halkımız ile el ele vererek orada deprem felaketi geçiren insanlarımıza Samsun'dan bir kez daha el uzatıp, onların yanlarında olduğumuzu göstereceğiz. " dedi.

Cemil Deveci, depremzedeler için başlatılan ikinci yardım kampanyasında toplanacak giysi, battaniye ve katalitik soba gibi malzemelerin Pazar günü Elazığ'a gönderileceğini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir ortak akıl dedi, mimarlar odası yanındayız

Mustafa Demir ortak akıl dedi, mimarlar odası yanındayız