17 Haziran 2021 Perşembe

CEMİL DEVECİ HACİZLERLE, BORÇLARLA MÜCADELE EDERKEN BİR YANDAN DA ATAKUM'A HİZMET YAPIYOR

Cemil Deveci hacizlerle, borçlarla mücadele ederken bir yandan da Atakum'a hizmet yapıyor

Samsun'da 31 Mart seçimleri sonrası Atakum Belediye Başkanı seçilen CHP'li Cemil Deveci, başkanlık koltuğuna oturduğu günden itibaren belediyede istihdam merkezini, muhtarlar meclisini, Köyüm Köylüm projesini hayata geçirdi, sırada turizm projeleri var..

30 Haziran 2019 Pazar 16:50 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart seçimlerinden sonra belediyede bir yandan hacizlerle, bir yandan borçlarla, bir yandan personel maaşlarını ödemek için mücadele ederken bir yandan da ilçeye hizmetler kazandırmanın mücadelesini veriyor.


31 Mart seçimlerinden sonra Atakum Belediye Başkanı olarak belediye bünyesinde İstihdam Merkezini kuran ve iş arayanlara iş imkanı sağlayacak bir birim oluşturan Cemil Deveci, bunun yanı sıra Atakum Belediyesinde Muhtarlar Meclisini de oluşturarak, ilçede ki sorunların çözümü ile ilgili ortak akıl uygulamasını devreye soktu. Muhtarlar Meclisi ile Atakum ilçesine bağlı mahalle muhtarları ile ortak akıl çerçevesinde hareket ederek sorunların çözümüne odaklanan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, kırsal kesimde isi üreticiler için mobil süt sağım ünitesini hizmete aldı. 

Atakum ilçesinde Köyüm Köylüm projesini de hayata geçiren Cemil Deveci, belediyenin içinde bulunduğu sorunlara rağmen Atakum halkına hizmet sözü verdiklerini ve bu sözlerini yerine getireceklerini belirterek, "Hiç bir sorunun arkasına sığınmadan, Atakum halkına ne söz verdiysek hepsini tek tek yerine getireceğiz. Bu konuda kararlıyız. Atakum'a  en iyi hizmeti yapmak için, belediyemizin içinde bulunduğu sorunlara aldırış etmeden çalışıyoruz." dedi.

Atakum halkının, kendilerinden önce belediyenin nasıl yönetildiğini, kaynaklarının nasıl kullanıldığını bilmesi gerektiğinin altını çizen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Atakum'a yapılacak hizmetler noktasında belediye olarak 2020-2024 Stratejik Plan toplantısını da gerçekleştirdiklerine dikkati çekti.  Atakum ilçesinin geleceğinin turizmde olduğunu da vurgulayan Cemil Deveci, Atakum'u turizm alanında geliştirmeyi planladıklarını ve bu konuda üzerinde çalıştıkları projeleri de hayata geçireceklerini belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Serhat

04 Temmuz 2019 Perşembe 18:13

Evet büyük projeler bunlar.!!! Yüzyılın projeleei!!!. Hele şu maaş mevzusu en büyük başarı göstergesi. Herkez çapına göre...

Hakan

30 Haziran 2019 Pazar 18:25

Cemil deveci de göz boyamaya başladı desenize atakumda bi değişiklik varda biz mi göremiyoruz sokaklar leş gibi sokak yolları mayın tarlası gibi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde CHP'ye oy veren mahalleden Osman Topaloğlu'na hizmet tepkisi

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde CHP'ye oy veren mahalleden Osman Topaloğlu'na hizmet tepkisi