30 Kasım 2021 Salı

CEMİL DEVECİ HAYATINI KAYBEDEN İKİ İŞÇİNİN AİLELERİNE DESTEK OLACAKLARINI AÇIKLADI

Cemil Deveci hayatını kaybeden iki işçinin ailelerine destek olacaklarını açıkladı

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci, servis kazasında hayatını kaybeden ve yeni baba olan işçinin, eşini belediyede işe alacağını duyurdu.

11 Ocak 2021 Pazartesi 03:19 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, servis kazasında yaşamını yitiren iki belediye işçisinin ailelerine destek olacaklarını açıkladı.


Geçtiğimiz günlerde Atakum ilçesinde sabah saatlerinde belediyedeki işlerine giderken içinde bulundukları servis otobüsünün devrilmesi sonucu hayatlarını kaybeden Kenan Demir ve Halim Türk'ün acısını halen yaşadığını açıklayan belediye başkanı Cemil Deveci, "Atakum Belediyesi olarak bizleri derin üzüntüye boğan kazada hayatlarını kaybeden Halim Türk ve Kenan Demir'in ailelerinin her zaman yanlarında olacağız. Kazada hayatını kaybeden ve yeni evlat sahibi olan işçimizin, eşini belediyemizde işe alacağız. Çocuklarının eğitim masrafları dahil tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız İki emekçimizi kaybetmiş olmaktan büyük üzüntü duyuyorum. Kazanın yaşandığı yoldan bundan sonra hiç bir belediye servisimiz geçmeyecek" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Covid'den doktor, ağabey, kardeş, hala ve dayı hayatını kaybetti

Samsun'da Covid'den doktor, ağabey, kardeş, hala ve dayı hayatını kaybetti