30 Ekim 2020 Cuma

CEMİL DEVECİ HAYKIRDI! BENİM OLDUĞUM YERDE USULSÜZLÜK OLMAZ

Cemil Deveci haykırdı! Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, olağanüstü meclis toplantısında temizlik ihalesi ile ilgili iddialara sert çıkarak, "Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz. Olursa kendi ellerimi kendim kelepçelerim" diyerek haykırdı.

05 Mayıs 2020 Salı 13:08 GÜNCEL

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Meclisi bugün olağanüstü bir toplantı gerçekleştirirken belediye başkanı Cemil Deveci, temizlik ihalesi ile ilgili gündeme getirilen iddialara sert çıktı.


Korona Virüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına uyularak yapılan olağanüstü meclis toplantısında AK Partili Kemal Çertel temizlik ihalesi ile ilgili gündeme gelen iddiaları araştıracaklarını doğru çıkması durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

KENDİ ELLERİMİ KENDİM KELEPÇELERİM..
Bunun üzerine söz alan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, iddiaları gündeme getiren bazı yayın kuruluşlarına sitem ederek, "Yazabiliyorsanız bunu da yazın. Cemil Deveci haykırdı. Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz. Olursa kendi ellerimi, kendim kelepçeler savcıya kendimi teslim ederim. Ben böyle bir belediye başkanıyım" dedi.

ÖNCEKİ İHALEYE DE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNSUNLAR
Atakum Belediyesi olarak yaptıkları temizlik ihalesinde usulsüzlük olmadığını Kamu İhale Kurumunun da bu ihale ile ilgili yanlış bir karar verdiğini kaydeden Cemil Deveci, şunları dile getirdi.
"Bu ihalede usulsüzlük yok, adam kayırma yok. Kazanan firma en ucuz teklifi verdiği için ihaleyi kazandı. Burada kamu zararı yok. Eğer tereddüt varsa gerçekten suç duyurusunda bulunun. Varsa ortaya çıksın. Ayrıca önceki ihale ile ilgili de suç duyurusunda bulunsunlar."
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Güray

05 Mayıs 2020 Salı 14:16

Seçimden önce maaş ödeyemeyen belediye diye dolanıyordun ortada ne oldu ?

Ali

05 Mayıs 2020 Salı 13:39

Komşusu açken tok yatan bizden değildir diye hadis var sen toksun çalışan personelin aç bu nasıl oluyor vicdanın rahat mı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Vali'den Samsun halkına rehavet uyarısı! Sokaklarda kalabalık oluşturmayın

Vali'den Samsun halkına rehavet uyarısı! Sokaklarda kalabalık oluşturmayın