22 Ocak 2022 Cumartesi

CEMİL DEVECİ, İCRADAN SATILAN SEYİR TERASI VE DİĞER İCRALARLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Cemil Deveci, icradan satılan Seyir Terası ve diğer icralarla ilgili açıklama yaptı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, icradan satılan Seyir Terası ve diğer icra işlemleri ile ilgili açıklama yaptı.

29 Ekim 2021 Cuma 15:22 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, icra satışı ile tartışma konusu olan Seyir Terası ve belediyeye uygulanan diğer icra işlemleri ile ilgili açıklama yaptı.


Pazartesi günü basın toplantısı düzenleyeceğini duyuran Cemil Deveci, açıklamasında şunları dile getirdi.
"Geçmiş dönemlerden kaynaklı borçlardan dolayı alacaklı firmalar tarafından yapılan icra işlemleri sonucunda satışları istenen belediyeye ait birçok taşınmaz, yasaların belirlediği şekilde İcra Müdürlüğü tarafından prosedürleri tamamlanarak duyuru ve ilanları yapılıp değer tespitleri yine İcra Müdürlüğünce görevlendirilen bilirkişiler tarafından belirlenen satış bedeli üzerinden herkese açık olacak şekilde satışa çıkarılmıştır. Bu süreçte belediyenin rolü sadece borçlu taraf olmakla sınırlıdır. Başka bir dahli olabilmesi yasalarca da alacaklı hakları kanununca da mümkün değildir. Bu konu ve gündemdeki diğer konularla ilgili daha detaylı bilgileri  01.11.2021 Pazartesi günü saat 10.00’da Vedat Türkali Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz basın toplantısında kamuoyuyla paylaşacağız. Saygılarımla."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun şehidini uğurladı! Şehit Harun Çalışkan'ın cenazesi Havza'da toprağa verildi

Samsun şehidini uğurladı! Şehit Harun Çalışkan'ın cenazesi Havza'da toprağa verildi