22 Ekim 2021 Cuma

CEMİL DEVECİ O OLAYA ÇOK ÖFKELENDİ! AÇIKLARIM SOKAĞA ÇIKAMAZ OLUR

Cemil Deveci o olaya çok öfkelendi! Açıklarım sokağa çıkamaz olur

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci o olaya çok öfkelendi ve "Tespit ettim. Açıklarım sokağa çıkamaz olur" dedi.

08 Ekim 2020 Perşembe 12:29 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, tespit ettiği bir olaya çok sinirlenerek duruma tepki gösterdi.


Pazar yerlerinde ihtiyaç sahipleri için 'İmece Noktaları' oluşturan Atakum Belediyesi bu uygulama ile ihtiyaç sahibi kişi ve kişilerin ücretsiz pazar alış verişi yapmaların sağlıyor. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ise söz konusu İmece Noktalarında ihtayaç sahibi vatandaşların alması gereken gıdaları bir pazarcının bulunduğu yerden alarak tezgahında sattığını dile getirerek bu duruma sert tepki gösterdi.

İmece Noktalarına yardım sever kişiler tarafından bırakılan pazar erzaklarını bir pazarcının alarak tezgahında satması olayına çok öfkelenen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, bu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "İmece noktasına yardımseven hemşehrilerimiz tarafından konulan yiyecekleri, filenin içinden ihtiyacı kadar alan da var, işte insan o. Bir komşumuzun uyarısına göre, yardım paketlerini alıp tezgahında satan pazarcı da.. Bu imece noktası halkın gözetiminde her şey görülüyor. O pazarcıyı tespit ettim, açıklarım sokağa çıkamaz olur" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Millet İttifakından AK Parti İl Başkanının kayyum sözlerine tepki geldi

Samsun'da Millet İttifakından AK Parti İl Başkanının kayyum sözlerine tepki geldi